Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiamnak a védőnő...

6 hónapos kisfiamnak a védőnő biozöldségek beszerzését javasolja, Székesfehérváron és környékén hol lehet ezekhez hozzájutni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 21:20
 1/9 gabszem ***** válasza:
17%
És miért javasolja? Miért nem jó a sima? a bio nagyon drága és nem is biztos hogy bio. ÉN nem hiszek benne.
2013. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Védőnőnek ilyen sok pénze van?

Teljesen jó a sima zöldség is, felesleges a biocucc.

2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A bio csak divat, semmivel sem jobb, mint a másik zöldség.

A legtöbbször nem is igazán bio. A talaj is fertőzött lehet, a víz is amivel öntözik.

2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nme vagyok odavalósi, de szerintem kérdezz meg egy sima bioboltot/gyógynövényboltot, nekik tuti, hogy vannak ilyen kapcsolataik. egyébként valóban kicsit drágább, -de nem ez volt a kérdés- és a anniyval nem hiszem, hogy több lenne az 3 szál sárgarépa, meg 2 szem alma....
2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anyács ***** válasza:
22%
Én már csak azért sem adnék biot a lányomnak, sőt, nem is adtam, mert ha azon "nő" fel, a bölcsibe ,vagy oviba bekerül, akkor lesznek csak problémái, amikor megkapja a jó kis menzakaját!
2013. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem találsz, akkor menj be a dm-be és vegyél üvegeset.

Védőnő nem mondta hol juthatsz hozzá?

2013. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tök felesleges biot venni, pont oylan mint a többi csak vacakabb az íze és drágább.
2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sokáig csak bio ételeket adtam a fiaimnak.

Csak az nem hisz a bio táplálkozásban, aki még nem próbálta, és nem tapasztalta meg saját magán, az egészségén,a közérzetén a különbséget.


A nagyáruházaknak vannak bio részlegei, én konkrétan a Budai úti Intersparban vásároltam az időben. A zöldséges részen akkoriban középtájt voltak elhelyezve a biozöldségek, most nem tudom, ott vannak-e még, mert azóta elköltöztünk. Zöldséglevek is vannak a bio részlegen, és a sajtos pulttal szembeni hűtős részen. De ha megkérdezel egy eladót, biztos útba igazít.

A másik, hogy ha van kertező rokonotok, tőle is kérhetsz, ha nem szokott permetezni.

Ha még pépeset eszik a kisfiad, akkor legegyszerűbb Hipp ételeket venni neki, az is bio, meg van egy másik bébiétel-márka, ami bio, de az nem jut eszembe. A DM-ben árulják.

2013. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, es a tippet kedves utolso, megnezem az intersparban! ( egyebkent nem az volt a kerdes hogy mi a velemeny a bio zoldsegrol ,hanem hogy hol lehet beszerezni:))
2013. jan. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!