Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hozott a babának csokit ?

Miért hozott a babának csokit ?

Figyelt kérdés
8 hónapos gyereknek miért hozott csokit anyós húsvétra meg gumicukrot. Nem vagyok anyagias, de egy csörgővel, játékkal többre ment volna . Másoknál mit kaptak az ekkora gyerekek ?

2022. ápr. 22. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém is 8 hónapos, volt, akitől csokinyuszit adott. Mikuláskor 4 hónapos volt, és akkor is akadt csokimikulás. Szerintem nincs ebben semmi rossz, ilyenkor azt "szokás" adni. Nyilván mi sem a gyereknek adtuk, hanem megettük mi.
2022. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom, hogy már ezen is ki kell akadni, komolyan. Nyilván azért adta mert ezt "szokás". Ő se gondolta hogy odaadod a gyereknek, gondolom úgy volt vele, hogy majd ti megeszitek. Egyébként sem kötelező szerintem húsvétkor ajándékot adni pláne babának, szóval én örülnék hogy egyáltalán vitt valamit.
2022. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
2es, hat en kiakadtam, mert konkrétan sertodes volt belole, h nem kapta meg a gyerek... Igen regen szokas volt mar 4 honaposan csokit tomni a gyerekbe.. de szokás vagy nen szokas, en 2 eves korig bolti edeseggel nem kinaltam. Es el is vartam mindenkitol h ezt tártsak tiszteletben
2022. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Ui.: Na pont ezert tobb ertelme van egy 1000ftos ragokanak
2022. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki csak nem értem . Nem zavart volna ha üres kézzel jön . De mindenki más aki akart venni valamit az értelmesebb dolgot vett . Ruhát vagy valami kis apró játékot. Mivel hogy több gyerek is van a családban nem hagyjuk ki a picikét sem . Én is vettem tesóm gyerekeinek minden alkalomra .
2022. ápr. 22. 21:24
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá teszem hogy már bontotta hogy adjon neki belőle. Mert hogy "Semmi baja nem lesz egy kis csokitól "
2022. ápr. 22. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Egy évesem csak csokitojást kapott, nyílván mi ettük meg.

Egyáltalán nem zavart, húsvétra ezt illik. Nem gondolom, hogy minden alkalomra játékokkal vagy ruhával kellene elhalmozni a gyereket.

Jövőre már eheti. Ez az egy alkalom igazán kibírható.

2022. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy már bontotta kifele, simán odanyúlok, köszönjük még nem adunk neki. Sértődjön meg de ez van.
2022. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, ahol a nagyi egyenesen közölte, hogy neki 3 fia van, nem tudja mit kell venni egy lánynak, ezért az egyszem kislány unokának nem vett semmit.

Szóval az is lehet, hogy hasonlóan leszarom üzemmódba tette magát.

2022. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Engem is felidegesített, mikor az akkor 9 hónapos, fogatlan babámnak zselés szaloncukrot adtak, mert majd biztos elszopogatja...😒
2022. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!