Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hozott a babának csokit ?

Miért hozott a babának csokit ?

Figyelt kérdés
8 hónapos gyereknek miért hozott csokit anyós húsvétra meg gumicukrot. Nem vagyok anyagias, de egy csörgővel, játékkal többre ment volna . Másoknál mit kaptak az ekkora gyerekek ?

2022. ápr. 22. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Erzekeny tema ez a csoki.. a fel csalad nekem esett mikor nem engedtem, hogy odaadjak neki 1 eves nevnapjan. Kopni nyelni nem tudtam... De mivel nem engedtem a dologbol, szepen felfogtak, hogy en vagyok az anyja, es majd en eldontom nikor kaphat
2022. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Kislányom a születésekor kapott csokit a kórházi mikulastól. Majd

a munkahelyi mikulastól mindenfélét. Nyilván én ettem meg. Tedd te is ezt. Most múlt 2 éves, mindig lecsekkolom mit kap, és azt adom oda amit ehet. Ezen ne akadj ki.

2022. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jövőre már nem gond ha azt kap . A tesóm gyerekei is csokit kaptak tőlünk. Nyilván egy ekkora gyerek még nincs"elhalmozva " játékkal . A férjem nem eszik csokit, én pedig cukorbeteg vagyok. Szóval így tényleg felesleges. Főleg hogy nem egy darabról van szó. Óriási csoki nyuszi és egy csomag amiben csoki tojás van meg ilyesmi és egy nagy csomag gumicukor. Úgyhogy nem csak jelképesen hozott .
2022. ápr. 22. 22:28
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Mert hülye.
2022. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Én előre megmondtam anyósnak,hogy ha szeretne valamit venni az ne csoki legyen, pedig már 2 éves. Tőlünk kapott csokitojást is, az bőven elég volt neki. Persze nem egyszerre kapja meg. Jobb ezt előre tisztázni.
2022. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk is mindenki csokit hozott a 7 hónaposnak (is). En abszolút nem akadtam ki, mert mi csak és kizárolag csokit ajandékozunk télapókor/húsvetkor.

Nálunk a ruha olyan kérdés, azt kap mert kell. Az nem ajándék

Jateka egy tucat van, azt kerem is mindenkitől, ne hozzanak.

Ha a tesónak hoz, neki meg nem, az meg milyen már...


Szepen elfogyott az is, a kics is kapott belőle egy körömnyi darabot, csak mert "szaranya" vagyok és ennyi. Nem ertem, aki komolyan kiakad ezen... ha meg nem vitt volna, az lett volna a baj.

2022. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Én megértem, hogy mindenki úgy etet, ahogy szeretne, de azért túlzásnak érzem, hogy mindenen is fennakadunk. Nálunk is csokizni szokás ilyenkor, hát kapott csokit a 100% anyatejes babánk is. Nekem az lett volna fura, ha minden unoka kap, csak ő nem. Örültünk neki, megettem, kész. :D Te meg max süsd bele valami sütibe apukának, vagy add oda a szomszéd gyereknek, ha senki nem eszi meg.

Jövőre már az sem fog zavarni, ha megbontja és ad belőle valamelyik nagyszülő a gyereknek egy-két falatot. Otthon normál körülmények között akkor még nyilván nem fog kapni, de egy-egy alkalomtól mi baja lesz?

Legközelebb beszélgess az ajándékozóval, hogy mit szeretnétek, ennyi. Szeretetből ajándékozott, mert így szokás, lehet bele sem gondolt, hogy ez tök felesleges ajándék. Na bumm. Ennél nagyobb gond az életben ne legyen soha.

2022. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekünk a 2 hónapos fiunk kapott csokit anyukámtól, de mondta hogy nyilván a tehén keresztül fogja megkapni. Még egy bögrét is, azt később fogja tudni használni.
2022. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%

18 jaj de nevetek😆😆😆

Biztis, h tejet akartal irni, de ez igy viccesre sikerult😆😆

2022. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!