Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűgös állandóan 6 hós...

Miért nyűgös állandóan 6 hós babám?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete állandóan nyűgösködik a kisfiam. Olyan mintha semmi nem kötné le, mintha állandóan unatkozna. Nem jó sem ölben, sem a pihenőszékben, földön, játszószőnyegen, kiságyban sehol. Mindenütt csak nyávog. Már azt sem tudom eldönteni, hogy mikor mi baja. Álmos, éhes, szomjas, teljesen mindegy mit csinálok, semmi sem köti le sokáig. MÁr nagyon kivagyok, mert az ég világon semmit nem tudok egész nap csinálni, csak az ő kedvében próbálok járni, sikertelenül. Volt már így más is? Mit csináltatok, hogy elmúljon?
2010. szept. 16. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

5 és fél hónapos a lányom. Ugyanez a helyzet. Még az evésekkel is össze-vissza vagyunk. Sír, mint aki éhes, aztán pedig ordít és nem kér enni, csak fél-egy óra múlva.

Azt hiszem csak a türelem és az idő ami segít rajtunk. Lehet, megint az időjárás, vagy akár a foga is. Nem tudom a pontos okát csak találgatok.

Kitartás nekünk!

2010. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem 7 hónapos lesz a kilányom 23-án.ebben a korban ő is ezt csinálta.és utána rájöttem h miert.mert már érdeklődik a külvilag felé szeretné már maga felfedezni de akkor még nem tudta nem tudott mászni.nem tudom h ez nálatok megy-e már másznak- e a gyerköcök.de én ennek tudtam be mert rá pár hétre elindult maga felfedezni abba maradt ez a "nyávogás"már lassan 1 hónapja mászik.türelem el fog múlni....
2010. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mászik még, jelenleg a kúszással próbálkozik(na), de nem sikerül és természetesen attól is bedühödik és kezdődik a sírás. Jaj de jó, hogy azzal bíztatsz, hogy el fog múlni, mert már magamban kerestem a hibát, bár mindent úgy csinálok, mint eddig, mégsem jó neki.
2010. szept. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!