Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik, mi baja...

Miért nem alszik, mi baja lehet? 3 hónapos babám kb.2 hete nem tud aludni napközben. Mivel nem tud aludni, ezért állandóan nyűgös, és semmi nem jó Neki. Ha elalszik, az kb.10, max.40 percig tart. Mindent bevetettem már, nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hoyg éhes? vagy fáj valamije:(
2010. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg mindent bevetettem.Nem éhes,nem fázik,nincs melege,nem unatkozik.Sokszor játszani sincs kedve,annyira elgyötört.Este kb. 20:30 körül elalszik,reggel 4-kor már kel,pedig egy hónapja már csak 6 órakor kelt fel reggel enni.Nagyon nyáladzik és az ökle állandóan a szájában van,lehet,hogy jön a foga?Nem túl korai?
2010. jún. 7. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem valószínű,hogy a foga jön,minden (vagy szinte minden) 3 hónaposnak szájában a keze és ömlik a nyála.Egyrészt mert a fogcsírák elkezdenek mocorogni (de nagy valószínűséggel csak hónapok múlva kezd el jönni a foga,akad ugyan kivétel,de nem ez a jellemző),másrészt kezdi felfedezni a kezét.Még nem teljesen tudatosan,de állandóan a szájához emeli,és játszik vele,meg masszírozza az ínyét.Egyébként hogy altatod a babádat?Azért kérdezem,mert az én fiam például hanyatt fekve nem bír elaludni csak néhány percre,és csak nyűglődik.Hason azonban nagyon jókat alszik,ki tudja pihenni magát.De ez a szeszélyes időjárás is megviselheti,hiszen mi felnőttek sem tudunk alkalmazkodni ehhez...Egyik nap még szakad az eső,másik nap 22-25 fok van és ha nem mozdulsz akkor is izzadsz...
2010. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hason alszik mióta leesett a köldöke,csak úgy tud aludni.Most alszik kb. 45 perce,pedig 11-kor szokott enni (reggel 8 után) ,de annyira fáradt volt,hogy még az evést is kihagyta.Sajnos frontérzékeny, és eszembe jutott,hogy ez lehet a probléma,csak már annyira elegem van.
2010. jún. 7. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a foga meg. Az en fiam 4 honapos es 3 honapos kora ota folyamatosan eszi az oklet, nyaladzik. En is azt hittem a foga de a doki megnezte ket napja es nem bujik meg a foga. Sajnos vannak ilyen idoszakok amikor a babak kizokkenek a napi rendbol es valami miatt nem alszanak. En tobbszor is tapasztaltam. Kisfiam hetekig alszik delelott 2 orat delutan meg 3 orat. Van amikor egyhuzamba van amikor tobbszor 1 orat. Aztan megmagyarazhatatlanul egyik naprol a masikra nem akar aludni, zsimbes, ragad le a szeme de akkor sem alszik barmit csinalok. Eltart egy ideig aztan visszater a normalis napi rend. Par het utan ismet eljatszuk par napig a "nem alszom hisztit" es utanna ismet minden rendben. Fogalmam sincs mitol van ez mert semmi sem valtozik korulotte. Kitartast nektek.
2010. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos, és mostanában, hogy ilyen bolond idő van, idebent nagyon rövidkéket alszik. Ezért kiviszem a babakocsiban, séta közben elalszik és következő evésig nagyon jó ízüeket csucsukál. Próbáld meg, hátha a levegőn nagyobbakat alszik.
2010. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Sokszor kiviszem,mert ha rájön a sírás,akkor kint megnyugszik (nem alszik,de legalább nem sír).

Csak néha úgy érzem,hogy ennek soha nem lesz vége.A férjemet meg nem akarom terhelni ezzel,van Neki a munkahelyén elég gond,biztos nem egy nyavalygós feleségre vágyik munka után. :-)

2010. jún. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!