Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja a 22 hónapos...

Nem lesz baja a 22 hónapos babámnak ha egész éjjel ugyanaz a pelenka van rajta, kb 12 órát este 9-től reggel kilencig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
baja nem lesz ha kifolyik a pisi úgyis felébred.
2010. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne tőle? Max átázik, de nem is biztos.
2010. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, miért kellene az éjszaka kellős közepén felébreszteni a mélyen alvó gyereket és átpelenkázni? Szerintem semmi baja nem lesz.
2010. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle a Pampers például 12 órás védelmet nyújt,vagyis direkt ugy tervezték,hogy akár egész éjjel rajta lehet.
2010. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne? Én az első hónapok után, amikor nem kakilt éjszaka, nem pelenkáztam át... Mindig gyönyörű volt a popsiján a bőr. Teljesen fölösleges emiatt felébreszteni egy kisgyereket. A pelenkák nedvszívóképessége nagyon jó,a bőrének se lesz tőle semmi baja.
2010. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
pempers tényleg jó! Ni 8 hónapos kora óta nem tesszük tisztába éjjel és kibírja este 8tól reggel 7ig. Ha mégsem hát felébreszt tisztába teszed és alszotok tovább:-))
2010. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy te 22 hós koráig minden áldott éjjel átpelenkáztad?????????????
2010. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 3 hós kora óta ne pelenkázom éjjel!Csak extrém esetben!De azóta nekem alszik éjjel,én meg fel nem keltem!9,5 hós!
2010. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bennem is ez az utolsó kérdés merült fel...

Szegény gyerek...

Nem lesz baja, nekem 20 hós ikreim vannak, nem pelenkázom át őket min. egy éve, 12 órát alszanak minden áldott éjjel. Még semmi bajuk tőle. Esküszöm.

2010. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam gyakran reggel is száraz pelenkával ébred. Így marad rajta a reggeli bilizés után. Semmi baja nem volt még!

Kb 1-2 hónapos korig pelenkáztam éjjel, amikor tényleg szükséges volt.Ma már annyira jó a pelenkák, hogy simán kibírják a 12 órát!

Ne pelenkázd éjjel t, felesleges, nem szabad éjjel bolygatni, pihenjen csak nyugodtan!

2010. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!