Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja a 22 hónapos...

Nem lesz baja a 22 hónapos babámnak ha egész éjjel ugyanaz a pelenka van rajta, kb 12 órát este 9-től reggel kilencig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Átpelenkázni éjszaka csak akkor indokolt,ha tudod a babádról h extrém érzékeny bőre van,és azt sejted h kipattog a feneke ha 12 órát van rajta egyhuzamban.Ezt te döntsd el!Ha nem áll fenn a kipirosodás veszélye(és megfelelő a pelenka,tehát méret és rossz minőség miatt nem folyik ki a cucc)

akkor fölösleges átpelenkázni.

2010. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként meg a kedves kérdező nem azt mondta h a gyerek 12 órát egyhuzamban alszik!!Szót nem ejtett arról h felébred -e v sem..Szóval nem kellene rögtön hadat indítani.Lehet h mindig felébred,és ha már felébredt,miért ne lehetne átpelenkázni 22 hónapon át minden éjjel?Főleg ha mondjuk eszik,és közben bekakál.Ti sem fektetnétek vissza aludni kakásan,még jócskán megdagadt pisis pelenkával sem..
2010. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát én már nem emlékszem mikor tettem tisztába éjjel utoljára(ezt rendszerességgel értem, néha persze előfordul baleset akkor pelenkázok)talán pár hós volt nem kakilt éjjel már és azóta ha 12 órát alszik akkor annyi ideig rajta van a pelus.én neve nincs pelust használok az is kibírja a 12 órát a bőre szép nyugodtan hagyd aludni nem lesz semmi baja 18 hós mami
2010. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Egyébként arra gondoltam,hogy nem szaporodik-e el valami baktérium az állott vizeletben,ami felfertőzheti.
2010. szept. 17. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!