Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes korig tart amíg a...

6 hetes korig tart amíg a babák emésztése beáll?

Figyelt kérdés
Annyira megrémiszt mindig amikor etetés utan tekeredik,nyűglődik a picúrom. Azt mondta a védőnő hogy 6 hetes kor utan mar konnyebb lesz neki. Ez tenyleg igy van?
2022. ápr. 25. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kor után múlik el a hasfájás. Nekünk addig vigasztalhatatlanul sírt, üvöltött napi szinten órákon keresztül a kisfiam. Semmi nem használt rá, pedig mindent kipróbáltunk. 3 hónapos korára egy csapásra megszűnt, de addig borzalmas volt.
2022. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az én babám még csak 2 hetes de szörnyű így látni hogy szenved...tornáztatom,símogatom,bufiztetem de de nem segít semmi. Csak sírassal es nyuszogessel tud hosszasan kakilni szegeny.
2022. ápr. 25. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell tanulnia egyezerre kiengedni az izmot és nyomni. Ez nagyon nagy feladat, légy türelmes és hordozd őt, ciciltesd, ha arra nyugszik meg, hiszen nekik az nem csak evés. Egy idő után majd nem lesz ez, de majd jön egy következő nehézség, pl a fogzás.
2022. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem. Kipróbálhatsz te is valamilyen cseppet, hátha nektek bejön. Pl biogaia, lactase comfort, espumisan. Nekünk mint írtam, egyik se vált be. Próbáltuk a meggymagpárnát is, az sem volt jó, az úgynevezett kólika fogást, az sem, sem a torna, semmi. Borzalmas időszak volt, rengeteget sírtam én is.
2022. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasfajas, ezen a babak nagy resze tulesik, 3 honapos korig tart ( szinte napra pontosan )

Vannak erre szerek (Infacol, Espumisan, stb. ), torna stb. Ha szoptatsz, figyelj oda, mit eszel.

2022. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!