Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lesz "anyás" egy...

Mikortól lesz "anyás" egy baba? Amikor már meg tudja különböztetni, hogy ki dajkálja, és előnyben részesíti a szüleit?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 14:36
 1/8 Derjaderja ***** válasza:
37%
Az enyémek az első naptól anyásak voltak.
2022. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 5-6 hónaposan már.
2022. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Az enyémek is az első perctől azok voltak.

A nagyobb 2 hónapos volt, mikor elmentünk megnézni a Hobbit 3. részét. Anyukám vigyázott rá, akivel együtt élünk, azaz minden nap együtt voltak addig is. A 4 órából 3-at végig ordított. Amint hazaértünk, átvettem és 2 perc múlva aludt.

2022. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Egyik gyerekem sem lett anyás soha.

Ez annak az eredménye, hogy az apjuk nem csak dísznek van, hanem egyenrangú szülő.

2022. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az én babám 5 hónapos, igazából jól el van mással is, simán el van a nagyszülőknél pár órára. De ha ott vagyok csak engem néz és vigyorog, ha felveszem már szinte bújik. :)
2022. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
#4 Inkább meg se szólaltál volna te agyon iskolázott!Az én férjem sem dísznek van,de természetes,hogy ahhoz a szülőhöz ragaszkodik a gyerek,amegyik otthon van vele.A férjem elmegy reggel 5 kor,haza jön este 6 ra.Szerinted??Most már apás is,mivel 2.5 éves.Várja egész nap haza!De még pici volt ,engem akart mindig,nem az apja szptatta.
2022. ápr. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Derjaderja ***** válasza:

Amellett az evolúció maga úgy kondicionáló a babákat, hogy hamar megismerés a gondozójukat. A hangját, illatát már az első napokban megjegyzik, az aranyóra is pl a bevésődésre már alkalmas.

Az arcát akkor, amikor már látnak rendesen.

2022. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyémen kb 8 hónaposan már látták a családtagok, hogy apás. Mondjuk nem volt nehéz. Én vég nelkül, végtelen energiával és élvezettel törődtem vele, míg az anyja le se fosta.
2022. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!