Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy egy majdnem 3...

Lehetséges hogy egy majdnem 3 hós baba már megtudja különböztetni a nappalt az éjszakától? Az rnyém úgy tünik igen és a rendszerességet is megszokják egy idő után?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


kisfiam 6 hetesen kezdte átaludni az éjszakákat, a fogzás kivételével ez azóta is igy van. a napi rutin nálunk 5 hónapos korára teljesen beállt. szóval szerintem lehet!! :) örülj neki, hogy a Te babád is ilyen!!


Ági

2010. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,lehet. Kislányomnál 6 hetesen beállt a napi rutin, és sosem cseréli fel a nappalt az éjszakával, tudja azt is hogy fürdés után szopi és alvás. Este 7-től reggel 7-ig alszik, 1 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát. Véleményem szerint a napi rutin kialakítása fontos és megkönnyíti baba és mama helyzetét.
2010. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lányom 6 hetes korától átalussza az éjszakát, este 8-tól reggel 7-8-ig. Soha nem cserélte fel az éjszakát a nappallal, éjszaka sosem akart játszani, nappal mindig kevesebbet aludt...
2010. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
simán. az enyém még ugyan életében nem aludt át éjszakát (17 hós), de kb. 2 hós kora óta meg sem próbál éjjel ébren maradni, már úgy értem szándékosan. a mozgásfejlődés meg a fogzás zavarta, de akkor sem próbált felkelni játszani vagy egyéb miatt, csak forgolódott.
2010. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!