Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bilizzünk vagy még várjak?

Bilizzünk vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt októberben. Felöltözve ráül a bilire, játszik vele, mondja is, hogy "kaka", de amint levetkőztetem és ráültetném sírva fakad. A pelusba pedig ügyesen belekakil utána. Most pihentetema témát. Meddig várja? Pár hét vagy esetleg hónap kell még neki?
2008. dec. 18. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, mi is okt 7 én voltunk kétévesek, kisfiam van::)

Na nekem se nagyon érdekli még, de én wc re ültetem néha de ha csak jön magától, stem erőltetni nem szabad majd kialakul....tudja már visszatarttani meg érti az egészet az enyém sztem csak szimplán lusta még ehez...

2008. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ui....én így nem tervezem h mennyi időt várjak még, én szteém ha magától szólna majd sok ismerősömne így volt kb 2,5 évesen egyik napról másikra, persze kisgatyában lesz majd ha jó idő lesz tavasszal nyáron..sztem türelem
2008. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az enyém okt 15-én volt! :)

Nem akarom erőltetni, csak már többen ügyesebbek a környezetünkben és a verseny.... Na jó, ez vicc, én is a nyárban bízom leginkább.

A WC-től fél, próbáltunk azt is...

2008. dec. 18. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem nyáron ok lesz én is arra várok, s ez nem verseny....én milánom vmikor szalad wc re de alapvetően lusta még....majd kisgatya nyáron előző voltam:)
2008. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne siettesd, sokkal egészségesebb lelkületű gyermeked,felnőtted lesz, ha megvárod,míg ő jelez és igényli.Persze néha felkínálhatod neki,játékként,de amíg sír - vagyis megijed tőle - tilos próbálgatni,sok helyen,külföldön 4 éves!!! kort tartják ideálisnak a szobatisztaságra,csak nálunk ilyen gyors a téma. 2 éves korára alakul ki a legtöbb gyerekben az,hogy egyáltalán felismerje teste jelzéseit,de ez ugyanúgy,mint a többi készség el is húzódhat. :) - ahogy fiúknál sokszor el is húzódik. Várj még vele,nyáron már könnyebb lesz (sztm is).
2008. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia,


Az én kislányom 15 hónapos, de magától megy a biliért, közli hogy kakka, és ráül, persze ruhában..:))

Én levetkőztetem, feltételezve, hogy kakilnia kell, és ráültetem...Ő meg csak ül..ül..majd feláll, és tovább áll(na).

Van amikor sikerül egy kis pisi, de leginkább a pelusba végzi a dolgokat.

Hát előbb utóbb nálunk is eljön talán, hogy nem csak "kész átverés"-t játszunk..:))

2008. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lányzóm 3 hete töltötte a 2-t. Már napközben félpucérkodik a lakásban, és ügyesen bilizik. Nem volt eröltetve. Nyáron próbáltuk, nem jött be. Most csak akkor nem a bilibe megy, ha bugyit, vagy nadrágot adok rá.
2008. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!