Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz h van olyan 5hos baba...

Igaz h van olyan 5hos baba aki kapaszkodva az ágyba megy, meg stabilan ül?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
nincs, ez a 8 hónaposokra jellemző:)max ha felültetik s kitámasztják...az eg nem egészséges szegénynek
2008. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaja sztem is,csak olvastam és néztem nagyokat.Ezek szerint füllentés lehetett:)
2008. dec. 18. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
:) Én megnézném közelebbről azt a gyereket...
2008. dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én bébim 7 hónaposan állt fel, azt mondták, hogy nagyon korán. Most 8 hónapos, ülni úgy tud, ha feláll és lehuppan, kapaszkodva araszolgat oldalra.

Szerintem kamu, amit írtál.

2008. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem ismerősöm gyereke magától felül, meg mászik.még nem láttam mikor ezeket csinálta./5,5hós/
2008. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém december végén lesz 5 hónapos, nem tud menni, de egyedül felül, ha bele tud kapaszkodni valamibe és stabilan meg is tud ülni. Hiába nem engedném az ülést, megcsinálja magától. Szóval a járást nem tudom, de az ülés... Ha valaki nem hiszi, eljöhet megnézni a lányomat.
2008. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11én voltunk 5hósak,ülni nem tud még és nem is nagyon érdekli ,de 4kéz láb áll-térden és kúszogat,főleg hátra.Lassan de halad!Megszerzi a játékot amit oda teszek a közelébe.
2008. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 5 hónaposan már stabilan ült, 6 hónaposan ült fel magától. És szintén 6 hónaposan kezdett el rendesen mászni, és már akkor kapaszkodva fel is állt. Mostanáig a bútorok mellett ment, és 3 hete egyedül elindult(még éppen nem volt 11 hónapos).

Szóval létezik ilyen gyerek, de ő tényleg mindent hamarabb csinált az átlagnál. Nálunk a környezetünkben sokan látták nap mint nap, hogy miket tud már, és csodálkoztak rajta.

DE nem egyformák a gyerekek!!!

Nekem van egy 6 éves lányom is aki 7 hónaposan ült stabilan, 9 hónaposan ült fel magától. 10 hónaposan kezdett el kapaszkodva menni, de nem a bútorok mellett, hanem fogni kellett mindkét kezét. Végül 14 hónaposan indult el egyedül.

Tehát nekem nagyon különböző a 2 gyerekem, de van ilyen is meg olyan is.

2008. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!