Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én rontottam el vagy normális,...

Én rontottam el vagy normális, hogy sír egy 10 hónapos baba, ha nem kap meg valamit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem te rontottad el.

Az én 9 hónapos babám is ilyen ,pedig megmagyarázom neki,hogy nem,de nem is érdekli.

Annyira sír,hogy szinte alig akar levegőt venni.

Kisebb korába az evéssel volt így.

Az én babám elég makacs.

Anyukám próbált rá hatni mondván,hogy én teljesen más voltam és biztos nem jól csináltam valamit,de neki sem jött be. Feladta.Azt mondta,hogy ő egy ilyen típusú baba.

Egyébként a horoszkópja kos.

2008. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia. Az én kisfiam 8hós, de már vannak "hisztik" ha nem kap meg valamit. Olyankor sír elég rendesen, de nem tart tovább nálla 1-2 percnél. Persze ujra probálkozik, de akkor sem lehet. Egy idő után feladja. De másnap kezdődik minden elölröl. Az én fiam is kis akarnok, de valahol el kell kezdeni nevelni őket.

Szóval szerintem nem te rontotad el. MAjd idővel tullesztek azen a korszakon. Addig meg marad a sírás. :-( :-)

2008. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 10 hós, és bizony eltörik a mécses, ha nem kap meg valamit. Sőt van, hogy leül, leborul és úgy sír. Ha ráhagyom, nagyon hamar abbahagyja. Rájöttem,hogy nem szabad neki "könyörögni", egyszerűen hagyni kell. Így nagyon hamar abbamarad a sírás, és talál valamit amivel foglalkozhat.
2008. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 8 hónapos,és ő is hisztizik.Olyan is előfordul,hogy a "nem" szótól sír.Remélem kinövik:)
2008. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát, köszi lányok:-)
2008. dec. 18. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!