Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszakadt a borostyánláncunk....

Elszakadt a borostyánláncunk. Hol lehet megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Sajnos pont a csavar mellett szakadt el,viszont a csavarba nem lehet újonnan szálat fűzni.
2010. szept. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én annó a babacsoda.hu oldaláról vettem. Nekünk 2 láncunk is szétment. Én mindkét alkalommal írtam nekik. Visszaküldtem, és ők küldtek helyette másikat.


De vehetsz ruganyos damilt,(dekorbolt) amire te egyesével felfűzöd, egyesével megcsomózod. Mivel ruganyos, nem szükséges rá csat sem.

2010. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet!
2010. szept. 16. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsokat is lehet kapni és spéci cérnát is. Én nem fűzném ruganyos damilra, nem húzogatná akkor a babád?
2010. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én végigjártam minden létező boltot (ékszerészt is), hogy hasonló kapcsot találjak, mint ami a láncon van. De csak és kizárólag műanyagot vagy fémet tudtak volna adni.

A műanyag könnyen törik, a fém allergizálhat.

2010. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!