Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol érdemes megcsináltatni a...

Hol érdemes megcsináltatni a babakötvényt? Ti hol kötöttétek meg és a befizetések után mennyi a kamat?

Figyelt kérdés
Otp-nél vagyunk és arra gondoltam,hogy a babakötvényt is ott nyitom meg.Havi 5-10e befizetett Ft után 5.5%-os kamatot ad.Van ennél jobb,vagy ez mindenhol nagyjából egyforma?
2011. febr. 22. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A MÁK adja a legtöbb kamatot a babakötvényre. Én bankos vagyok, de én is ott hagytam, nem nyitottam a saját bankomnál sem start számlát.

Ha szeretnél megtakarítani a babádnak nagy korára, akkor érdemesebb más termékek között körülnézni, ahol magasabb lehet a kamat/hozam (életbiztosítással egybekötött termékek, vagy garantált befektetési alapok, stb).

2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én otp-hez mentem.

mert itt kamatos kamat van, másutt meg nem.


hallottam, hogy a mák-kal jobb lett volna, de anno nem találtam meg, hogy az mennyi kamatot ad(na).

2011. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem K&H-nál van,úgy tudom 6,5 %-os kamaton de ebben nem vagyok biztos!

Weboldalukon megtudod nézni!

2011. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt részletesen le van írva minden.

2011. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!