Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet megcsináltatni a...

Hol lehet megcsináltatni a füljukasztást amikor nagyobb már a baba?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 8 hós és még nem tudtuk átszuratni a kis fülét.Most mennénk haza Magyarországra és nem tudom, hogy hol lehetne?
2011. máj. 29. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál csinálnak ilyet.
2011. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik kozmetikusnál, aki csinál fülbelövést. Én 4 hetesen csináltattam a lányomnak, nem fájt neki, csak a pukkanástól picit megijedt. Azóta sincs vele semmi gond.
2011. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Akár a védőnő is/egyik másik megcsinálja 2ezerért.(ők más technikával csinálják,saját fülbevaló kerül be) Van aki erre specializálódott van kimondott csecsemőfüllyukasztás(mondjuk ez 6e,bnőm nagyon elégedett volt velük,házhoz is kimennek és bejelölik,profi,szte,keress rá. Multkor voltam bent egy piercing szalonban /steril meg kulturált nem kis lebuj a westendben,megkérdeztem bizonyos napokon van ott pc-s aki vállalja a babák fülbelövését. Ez is 2ezer,de itt ugyanugy mint nekünk ideiglenes füli kerül be amit ki kell cserélni,de ez jobb sztem mert ez steril.

[link] Nézz körbe itt vannak hasznos infók.

2011. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!