Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül, és milyen...

Mennyibe kerül, és milyen kiszerelésben kapható babáknak a babylove pelus?

Figyelt kérdés
Ma kerestem a dm-ben, de kicsi méretet nem láttam, ami nagyjából 3-6 kg-ig felelne meg, viszont a többi(nagyobb méretek) meg szinte ugyanolyan árban voltak mint a libero. Vagy én néztem el nagyon valamit? 1-2-3 hónapos babának milyen méretezésű van, és hány darabos, és mennyie kerül?
2010. szept. 16. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Newborn: 2-5 kg, Mini: 3-6 kg.

A Babylove-ra az jellemző, hogy a méretintervallumon belül ha átfedés van, akkor a nagyobb az, ami általában jó.

Pl a 4 kilósra inkább Mini. Az árakat sajna ebben a méretben nem tudom, de mi nagyobbat használunk, és ott is úgy lesz olcsóbb, ha rendszeresen ezt vesszük és kuponfüzettel, pontgyűjtéssel sokat lehet spórolni. A minőség pedig szerintem szuper! (Itt biztos lesz, aki mást mond :o)

2010. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.
2010. szept. 16. 23:41
 3/4 poci-maci ***** válasza:

DM Babylove pelenka


Az 50 db-os midi kiszerelés ára: 1899,-


Egy pelenka: 37, 90,-


ez csomagos de van box is ez az árban is dupla meg db-ra is

2010. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. szept. 17. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!