Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Robin név szép szerintetek?

A Robin név szép szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallom folyton, hogy túl cigányos... Pedig nekem ez a név már régóta nagyon nagy szívem csücske, amióta először meghallottam:(

2022. máj. 5. 16:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem cigányos, csak...tájidegen, hogy úgy mondjam.
2022. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem
2022. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sem tetszik DE: nektek kell tetsszen, nem nekünk.

Szerintem ez még nem a vészes kategória, mint egy Alejandró és társai. Ezzel még meg tudnék barátkozni.

2022. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt ilyen ismerősöm. Tízből kilenc alkalommal Robinak értették a nevét, aztán ha "nem akarták becézni" lett belőle Róbert. A tizedik alkalommal meg kapta a kérdéseket, furcsa pillantásokat, hogy "ez tényleg egy név?"

Egyszerűen túlságosan ritka (én 1* láttam még FB-n magyar embernél, azóta sem) és nagyon hasonlít a Róbertre, amellett meg (szerintem) lányos hangzása van.

Ne add ezt a nevet, legyen inkább Róbert a gyerek, az is szép.

2022. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
Az egy Merida Dual Thrust az a Robin biciklije!!!!!!444!!!
2022. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem kifejezetten tetszik. :)
2022. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat, elírtam! Azt akartam írni, hogy NEKEM kifejezetten tetszik!!

Tehát én adnám, tetszik a név. Elgépelés, bocsi. :) (Ritka, hogy egy elgépelés pont a mondandó ellenkező jelentését okozza, de most így volt. :))


(6-os voltam)

2022. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt Robin nevű kollégám, elsőre furcsa volt a neve, de pár alkalom után már megszoktam, becéző verziója nem volt (legalábbis a munkahelyen), hogy amúgy hányszor értették félre a nevét, sosem kérdeztem, de ennyi erővel a Niki/Viki folyton keveredik 🤷‍♀️😄 ha tetszik, válasszátok nyugodtan.
2022. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele baj, akkor lesz csak cigányos ha olyan vezetéknévhez adod. Volt ilyen nevű kollégám, illett rá a név, ő is szereti
2022. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem DC-ből ismerős, mint Batman szárnysegéde, meg persze Robin Hood. Magyar ismerősöm nincs. Nekem tetszik amúgy, mint név, persze egy jó vezetéknévhez. Szerintem nem cigányos.
2022. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!