Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám karjai feszesek a...

Babám karjai feszesek a gyógytornász szerint. Hasonló probléma esetén tapasztalatok érdekelnének, mennyi gyakorlat után kezdett kúszni a babátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Az enyémnek féloldalas volt a feszessége. Az 1. Dévény torna után másnap elkezdett forogni (6 hónaposan). Addig nem ment neki. Kúszni 8 hónaposan kezdett, de kezelés nélkül ki tudja, mikor kezdett volna.
2022. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

unokahúgom karjai feszesek voltak, nem tudta felemelni a feje fölé, én se tudtam feltenni neki, ezért a hasalás-forgás késett, nehézkes volt. tornagyakorlatokat tanított tesómnak a gyógytornász, miket csináljon a picivel. 1-2 hét alatt jelentősen javult, nem volt kínszenvedés a hasalás, könnyebben ment a forgás is :)

hogy ezután mennyi idő volt a kúszás, nem tudom pontosan... de pár hónap eltelt azért.

2022. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!