Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy fáj neki...

Elképzelhető, hogy fáj neki ahogy ül a bilin?

Figyelt kérdés

mert nyúlkál a seggéhez,ahol érintkezik a bilivel,és számlálja hogy fáj.DE,a fiamnál mostanában nagyon sláger a FÁJ szó.szinte mindenre azt mondja:nemmegy,fááj.

23hónapos lesz,ő kíváncsiskodik hogy mi az,és rá akar ülni(bele még sose csinált)de akkor meg elkezdi hogy fáj.

Tök egyszerű elefántos "fejű" bilink van


2010. szept. 17. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pelusba kakil rendesen? Mert ha a kakilás fáj (pl aranyér miatt) akkor nem a bili a ludas.
2010. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is nehezen bírom rá a fiamat a bilin ülésre, múltkor hosszabb időt sikerült ottülni és nagyon csúnya csíkosra ülte a fenekét.....én is gondolkodtam már rajta, h kényelmetlen lehet a bili.....szintén 23 hósak vagyunk
2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem látok neki aranyeret,megy a kaki rendesen,sőt szól is,persze csak utána.ezért gondolkodom a bili bevezetésén.Van wc szűkítő is,de ott sem szeret annyit ücsörögni.pedig az párnázott :-)

bezzeg ha a apa wcn van,akkor képes lenne órákat benn lenni :-)))

2010. szept. 17. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kényelmetlen neki.Nekünk is volt egy amin mindig pityogott ha ráültettem.Aztán kapott egy másikat,azon szépen ült.Azóta is belepisil,kakil.
2010. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!