Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babával (1-2 hetesse...

Újszülött babával (1-2 hetessel) hogy lehet megoldani a költözést? ELkerülhetetlen.! A festés sem biztos hogy meg lesz oldva) :!

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Csak úgy tudom elképzelni hogy Te a babával vagy elsőként az ő kis ágyát teszitek be - rakjátok újra össze - és hadd aludjon Te főzz valamit és hivjatok segitséget.


Te ne cipekedj !!! saját érdekedben..

2010. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, megoldható:))) Az én lányom pont 2 hetes vlt, mikor az új házba költöztünk. Nem volt egyszerű, de szerencsére nekem nem igazán kellett semmit csinálnom, mert anyukám, a nagymamám és a férjem mindent elintéztek. Csak a kicsomagolásnál voltam ott, hogy minden oda kerüljön, ahová én szerettem volna. Szerintem te is kérj segítséget, úgy sokkal könnyebb lesz és nem fogod magad túlerőltetni sem, így a tejed se fogja kárát látni és a babád sem. Az idegeskedést hagyd másra, most a bab a fontos. Hogy mennyire sikerül mindent a helyére tenni, ne zavarjon, csak a legfontosabbak legyenek eleinte elöl, idővel majd lassan kicsomagolsz, mindennek találsz helyet.
2010. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A babákat kevésbé zavarja egy ilyen költözés, mint egy szülés után felépülőben levő mama szervezetét.

Szerintem nem nagyon kellene emelgetned, főleg, ha császáros vagy.

2010. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem szültem meg:)! Csak fogok! És nem csaszisnak indulok. Nem az emelgetéstől félek, hanem a pakolástól. Azért is mert egy nénivel cserélünk helyet. Tehát ő jön ide ahol most mi vagyunk, és mi meg oda ahol ő van...! Attól félek hogy a bútorokat hogy fogjuk tudni ugy költözteni hogy pl ebbe a gyönyörű időbe ne ázzon meg, a babával is tudjak foglalkozni, mikor kerüljön be az ő cucca, ha pl alszik a mászkálás pakolás kiabálás menniyre fogja felébreszteni?! El sem tudom ezt még képzelni...:(
2010. szept. 17. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugy kell tervezni a költözést,hogy veled ne igazán számoljatok.Te foglalkozz a babával,és magaddal.Csak ehez segitséget kell szerezni.Te lehetőleg csak a kicsomagolásnál legyél ott,meg amég becsomagoljátok a személyes holmit.A picit nem fogja mindez zavarni feltéve ha neked nem kell végig ott lenni,és nem kell őt magaddal hurcolászni.Amég a munka nagy része zajlik,menjetek sétálni ha jó idő van,anyudhoz,bárhova...
2010. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kicsi ágyát hagyjátok utoljára, és azokat a holmikat amiket nem tudsz nélkülözni a kicsi mellől. Így nem fogsz azon parázni, hogy mi hová kerül, ehelyett szép lassan minden a helyén lesz. A lényeg a babának a helye:) Te nyilván nem emelgethetsz és pakolhatsz, úgyhogy ennek a költözésnek a fizikai része nélküled kell, hogy végbemenjen.
2010. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a válaszokat! hasznosak voltak!
2010. szept. 17. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
a zaj tuti nem fogja zavarni, egy ekkora baba ágyúdörgés mellett is elalszik.őt hagyjátok utoljára.egy-két hetesen még csak enni meg aludni fog,így fogod tudni csinálni a dolgodat mellette.
2010. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!