Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babára 25-30 fokban...

5 hetes babára 25-30 fokban mit adtok kintre?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ mit csinálunk.

Ha a mózeskosárban aludni megyünk, akár ujjatlan body pelus is, ha kiteritek egy lepedőt a kertben, fehér hosszú ujjú pamut body meg valami vékony nadrág, plusz naptej a kilógó részekre.

2022. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Rövid body, vékony hosszú nadrágot adnék. Bőrét mindenképp kend be naptejjel ha napra rakod le.
2022. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

5 hetes babát be ne kenj naptejjel...

Rövid body és vékony nadrág, ha melegebb van, akkor nadrág nélkül. És mindig árnyékában.

2022. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy tudom 6 hónapnál fiatalabb babát nem szabad naptejjel kenni, de kövezzetek meg ha nem így van.


Én vékony hosszú ujjú bodyt adnék vékony kisnadrággal, ha azért jár a levegő. Ha tényleg olyan meleg, fülledt az idő, akkor rövidujjú bodyt csak. Napra nem vinném semmi esetre sem és a nagy melegben sétálni sem.

2022. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
4, kizárólag fizikai fényszűrőt tartalmazó naptejjel lehet, de törekedni kell, hogy máshogy védd. Uv szűrős kalap, strandon uv szűrős ruházat is, sétához uv szűrős babakocsi kupola és sehol se rakni direkt napfényre.
2022. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van bébi naptej. De én 1 éves kora előtt soha nem tettem ki direkt napfényre, talán utána sem, én se ülök ki a napra. Ujjatlan, vagy rövidujju body, vagy napozó, ezekben volt melegben.
2022. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, melyik az a naptej? Az összes 6 hónapos kortól van..
2022. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 én már nem emlékszem, de biztosan volt, itt állt a polcon, viszont nem kellett soha, nem sokan napoztatják a fél év alatti babát.
2022. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!