Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemájat fagyasztotok? Ha...

Csirkemájat fagyasztotok? Ha vízbe megpárolom és utána fagyasztok kockákat az jó?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni adni a csirkemájat? Ugyanolyan elven működik mint a csirkehusi? Megfőzőm vízbe, majd kockákat lefagyasztok, és ha kell adok pl főzihez?

Hogy csináljátok?


2010. szept. 17. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan fagyaszthatod. én úgy csináltam, hogy egy pici olajat öntöttem az edénybe, arra dobtam rá a májat, ha kicsit megfehéredett, pici vizet öntöttem alá, azzal megpároltam. Ha kész volt, turmixoltam és úgy fagyasztottam adagokban, jégkockatartóban. Később (9-10 hónapos korától) már pici fokhagymát is dobtam mellé pároláskor, hogy ízletesebb legyen.
2010. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
én a nyers májat fagyasztottam, egy-egy májat két három részre vágva, külön fóliába csavarva. főzéskor mindig hozzádobom a krumplihoz, mire az megfő, addig a máj is bőven. de legközelebb valószínűleg én is megpirítom előre olajon. A csirkehusit is így fagyasztom, előre pirítva, kis adagokban.
2010. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én éppen ma adtam nekik ebédre oda az előre megfőzött majd fagyasztott csirkemájat.Tettem bele nekik jócskán,mert az enyémek nagyon kajásak.Meg is ették mindet.
2010. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó tippek:)
2010. szept. 17. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tettem hozzá egy kis sómentes fűszert is, megfőztem, fagyasztottam. Múlt héten egy kockából krémsajttal májkrémet csináltam az egyévesemnek reggelire.
2010. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!