Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg?

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek vissza dolgozni. Kisfiam nagyon anyás, most 11 hónapos. Ha felállok mellőle már akkor kiveri a hisztit és ordít.

Már 2 hónapja ez van. Anyám szerint tegyem be a ketrecbe (járókába) és hagyjam egyedül, mert meg kell szoknia, akkor is ha itt vagyok, hogy nem egész nap vele foglalkozom.

Néha be szoktam tenni ha dolgom van, de az max 10-20 perc amíg berakok egy mosást vagy takarítok, azt is nehezen viseli és sír. Mondtam neki, hogy nem egy állat, akit egész nap ketrecben kell tartani, így járni sem fog megtanulni. Erre megsértődött, hogy én nem hallgatok rá és jól ki fogok vele cseszni (mármint anyámmal). Mivel ő fog vigyázni rá amíg dolgozok (home office-ban vagyok). Bölcsibe nem szeretném adni, mert kisfiú, érzékenyebb a lelke, majd 2 éves korától.


Szerintetek mit tegyek? 15 hónapos lesz mikor kezdek dolgozni.



2022. máj. 15. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos tanácsom nincs,mert a kislányom "önjáró" volt ebben az életkorban,de kitartást kívánok!
2022. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

A járóka nem ketrec. Ha annak tartod, miért vetted meg?

Annyiban igaza van anyadnak, hogy a gyerek sosem fog rólad leszakasni, ha nem adsz neki rá lehetőséget.

2022. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
ez is egy korszak ami majd elmúlik, ne aggódj. csináljatok sok programot másokkal, szokja a társaságot és azt is hogy nem csak ketten vagytok és anya nincs mindig ott.
2022. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarod bölcsibe adni, mert fiú? Remélem soha nem lesz lányod.
2022. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, de alig van hely benne neki. És egész nap be lenne zárva, nem hiszem, hogy ez használna neki. Persze rövid időre benne van amíg dolgom van az nem baj, de egész napra?


Akkor próbálok programokat szervezni :)


Van két lányom, ők már iskolába járnak. A kisebbik volt bölcsis pont 15 hónapos korától, de ő teljesen más gyerek volt. Az első 2 hét őt is megviselte egyébként. Pedig neki aztán nem voltak furcsa szokásai. A fiamnak azért vannak, nem is kevés..

2022. máj. 15. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!