Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az normális, h...

Szerintetek az normális, h egésznap én vagyok otthon a babával, és amikor a férjem hazajön a munkából sem veszi át 5 percre sem a babát + még biciklizni is eljár esténként? Én is szeretnék egy kis pihenő időt. Mi lenne az aranyközépút?

Figyelt kérdés
Egyébként a házimunkában sem segít. Van hogy munka után még a haverokhoz is beugrik.

2022. máj. 17. 08:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
54%
Honnan vetted, hogy neki is kell a baba?
2022. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
85%
Ezt vele kellene megbeszélned, nem gyakorin kérdezősködni. Hiába van lepontozva az első válasz, elgondolkodtató, hogy a férjed akarta e igazán azt a gyereket, vagy csak nyomás hatására ment bele. (akár te, akár a családja vagy akár társadalmi által) Erre senki sem tud választ adni, le kell ülnöd vele és megkérdezni, hogy miért megy egy a haverokkal bringázni, néha átvehetné a babát stb. Tudod, néma gyereknek anyja se. Ha meg ezt kommuninkáltad már felé és telibe szrja, akkor nagy az esély, hogy neki annyira mégsem kell az a gyerek és rájött, hogy a haverol, buli, Fanta az jobb, mint otthon cserélgetni a kakis pelust.
2022. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
38%
Lehetett volna normalis, apanak valo ferfit is valasztani. Ha az nem kellett, akkor most miert panaszkodsz?
2022. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
82%

Néhány évtizede még tökéletesen normális volt, jelenleg nem ez a társadalmi sztenderd.


Mi lenne az arany középút? Az, amit mindkettőtöknek működik.

2022. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
5%
Már bocs, de ő melózik, hogy legyen villany, kaja, lakás. Te meg csak otthon lébecolsz.
2022. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
96%
#5 a kérdező is melózik a gyerekkel. Ha nem tenné a gyerek már halott lenne mire apuka hazaér
2022. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
92%
Baba előtt segített? Ha nem, akkor miből gondoltad, hogy a baba megszületése után majd egy varázsütésre megváltozik minden? Nem beszélgettetek mielőtt belevágtatok a gyerekgyártásba?
2022. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem normális. De ha korábban is ilyen volt, nincs min meglepődni.
2022. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
58%
Némi kikapcsolás neki is kell. Persze nem egész este. Mondtad neki, hogy szeretnéd ha többet segítene?
2022. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
53%

Az én férjem baba előtt sem volt egy kisangyal, de mindig segített, csak ott kellett állnom mellette, hogy ne tegye tönkre a lakást egy partvissal. :D

Ez gyerek után sem változott, persze a lehetőségekhez mérten ugyanúgy megcsinálok mindent. Egyszerűbb kajákat simán összedobok (nyilván nem egy 3 órás éttermi kajat), mosás megvan, a vécé és a mosdókagyló mindig tiszta.

Amiben viszont ő segít az a porszívózás, kád takarítás, mosogatógépbe való be és kipakolás és a ház körüli munkát ugyanúgy ő végzi mint eddig.

És ezért soha egy hangos szó nem volt. Ez nem dicsekvés, hanem csak elárulom, hogy mi LENNE a normális. De az én férjem mindig is ilyen volt.

A tied?

2022. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!