Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan lányok, akik megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok, akik megtalálták az aranyközéputat a "visszafogott könyvtáros Sárika" és a "kurtizános kacsaszájú díszpi***a" között, ritkábbak mint a földszintes zsiráfok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Valóban elég ritka, de akad.
2016. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem, csak ők azok akik "elvesznek a tömegben" - ahogy az átlagos átmenet srácok is akik se a "baromállatgyurma"/"keménykedőazagyerek" sem pedig az ultravisszafogott réteghez sem tartoznak. Mert ha megy egy sereg ember kit könnyű kiszúrni (sajnos)? - általában a végleteket, az extrém testi tényezőkkel rendelkezőket, illetve akik nagyon kilógnak valami viselkedés/öltözködési dologgal.


Szóval megvan az a középút, csak... nehezebb őket megtalálni. De ne add fel... Sikerülni fog az - lehet nehezebb őket megtalálni, de hidd el megéri :)

2016. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nsná, kacsaszájú könyvtáros 4 the win!
2016. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Vannak, csak nem mindig egy helyben kéne forogni...
2016. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elvesznek a tömegben?


Fővárosban lakok és mindig jól megnézem a lányokat, az egyik kategória, akinek az jön le a tekintetéből, hogy vajon milyen selfit csináljak ahhoz hogy 100000-an lájkoljanak, a másik meg a hogyan csinálhatnék meg 45 kreditet egy félévben úgy hogy évfolyam első lehessek.


Remélem nem bántok meg senkit de nekem egyik sem annyira szimpatikus.

2016. ápr. 18. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Budapest "frekventált" részein ez valóban gyakori... Plázák, egyetemek környéke, "bulinegyed" illetve ahol sok az olcsó albérlet... Sajnos nem a 4/6-os villamoson vagy a metrón fogsz találkozni az átmenettel, vagy ha mégis akkor nem fogod kiszúrni őket, mert elvonják a figyelmed a többiek meg a tömeg. Én kiszúrok pár ilyen csajszit mindig, bírom őket nagyon, mert látszik rajtuk az a "se ide, se oda nem tartozás" ami engem is jellemez. Ők azok akik az utolsó ajtón szállnak fel/le a metróra egyedül. (mondjuk ez józanészt is feltételez, mert az "új" 2-es metró szerelvényeinek a közepe mindig rogyásig van a végén pedig mindig vannak üres helyek szinte. Vonzalmat érzek irántuk általában. De én is fura vagyok, sőt nagyon is az. (például szeretem a metróban az alagút illatát, amit el kell titkolnom)


Bocsi ha nagyon beleugattam.

2016. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Na ez nekem is feltűnt, jó kérdés. Tényleg, régebben gyakrabban láttam helyes, szép lányokat, akik nőiesek, üdék voltak, de nem tűntek ilyen megközelíthetetlen arrogáns királykisasszonyoknak, ma meg tényleg mintha csak ez a két véglet lenne: minden divatos cuccot magára dobó, elitprostinak kinéző csajok, meg jellegtelen, észrevehetetlen szürke egerek. Én sem értem a dolog okát.
2016. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen ritkábbak. A legtöbb az a teljesen uniformizált, telefon-nyomkodós, 10 kiló vakolattal bekent kis pitsa. Pedig lehet, hogy közülük is a nagy többség eredetileg teljesen normális, átlagos csajszi, csak épp a társadalmi "elvárásoknak", a "menő" dolgoknak való megfelelési kényszer ilyenné tette őket. A másik véglet a dagadt, slampos koca, vagy a szakadt, jellegtelen, kis szürke csaj. Az arany középút tagjai is megvannak még (valahol), de általában ők már kapcsolatban vannak és ha szakítanak is, nagyon hamar (szinte azonnal), "lecsap" rájuk valaki.
2016. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem tanulok jól, küzdök mindig a kettesért az egyetemen, de úgy nézek ki, mint egy visszafogott könyvtáros, csak utálok könyvtárba járni. Nyomógombos telón szoktam játszani a metrón. :)

Ilyen lányokra gondoltál? :3

2016. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak figyelni kell. Pont ma tűnt fel egy lány, egyszerűen öltözött, de a szoknyáján volt egy csipkeréteg, emellett gyönyörű hosszú haja volt, úgyhogy még nőként is felkeltette a figyelmem. Valószínű sok lány mellett elsétálok, mert egyébként nem nézem őket :D
2016. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!