Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aranyközépút ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aranyközépút ebben az esetben? Működhet így egy kapcsolat hosszútávon?

Figyelt kérdés

Adott egy viszonylag friss párkapcsolat, 22N, 29F. Körülbelül még fél évig fogunk ugyanabban a városban élni, utána 150 km távolságra leszünk egymástól. Engem még minimum 4 évig leköt az egyetem, ezért az összeköltözés, stb kilőve. Beszélgettünk a párommal arról, hogy hogy is képzeljük el ezt az egészet, mivel egyikünknek sincs távkapcsolati tapasztalata, és nem tudjuk időközben hogy alakulnak a dolgok, egyenlőre együtt vagyunk, megpróbáljuk.

Kezdek érzelmileg kötődni hozzá, de tartok tőle, hogy a távolság miatt nem fog működni a dolog. Hogy lehet érzelmileg kellőképpen távol maradni ahhoz, hogy ne fájjon annyira, ha aztán mégsem úgy alakulna? Volt már fájdalmas szakításban részem, és tudom milyen, bárcsak elkerülhetném.



2018. márc. 11. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi párommal kezdetek óta 200 km-es távkapcsolatban voltunk 4 és fél évig, tavaly decemberben költöztünk össze.

A két város között félúton találkoztunk heti, vagy kétheti szinten, amikor meg jó volt, akkor egymásnál. Minden nap skype-on videóztunk. Nagyon sokat beszélgettünk.


Minden csak tőletek és hozzáállásotokon múlik.


Sok boldogságot és kitartást. :)

2018. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) mennyi idősek vagytok?
2018. márc. 11. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom 33 F, én 27 N.
2018. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem, hogy miért lesztek fél év múlva ilyen messze egymástól?
2018. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A munkahelye elszólítja, valószínűleg véglegesen.
2018. márc. 17. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak most kezdesz érzelmileg közeledni hozzá, akkor inkább hagyd abba. Olyan nagy szerelemről nem lehet szó, a négy év meg marha sok idő.
2018. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!