Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Nektek is sokat van...

S. O. S! Nektek is sokat van babahordozóban a kicsi napközben? Nekem sajna abban alszik,10 hónapos! Nem lehet baja a gerincének? Ha nem lenne kényelmes akkor is jót aludna benne?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elaludt rakd át a kiságyba! Az utazáshoz van kitalálva nem napi 2-3 x i alvásra! Éjjel sem abban alszik:) akkor csak tud a kiságyban is aludni!
2010. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ágyhoz szoktatni. Szerintem sem a legegészségesebb a babahordóban lennie. Tényleg csak szállításhoz van kitalálva. Vagy vegyél neki pihenőszéket. Annak valamivel jobb a kialakítása, de én még abban sem tartom a gyereket sokat.
2010. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És mindig abban aludt? Mert valóban nem jó a gerincének...
2010. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baja nem lesz a gerincének.
2010. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz baja,hadd aludjon benne.Jobb mintha most az átszoktatással megzavarnád az alvását.
2010. szept. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokáig nem fog működni,mihamarabb szoktasd át, mert csak rosszabb lesz később....
2010. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz baja,csak az a baj,hogy nem fér bele örökké a babád.Ha kinövi,akkor bajban leszel.szerintem szép lassan kezdd el átszoktatni és akkor mire oda kerül a sor,vígan túl leszel rajt.Szerintem jobb,mint ha kicsi lesz neki és egyik percről a másikra megvonod tőle.
2010. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egészséges állandóan abban altatni! Főleg egy 10 hós babát,aki már lassan ki is növi!
2010. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Autós hordozó vagy hordozókendő? Autósban napi 1 óránál több nem jó a gerincének, kendőben korlátlanul hagyhatod (amíg bírod :)ha jól van megkötve.
2010. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos lesz baja a gerincének. Sem a csigolyái sem az izomzata nem fejlett még, hogy ilyen pózban aludjon. Nem véletlen mondják, hogy az utazás idejére, max napi 1-2 órára legyen benne.
2010. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!