Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normalis ha...

Szerintetek normalis ha ferjem allandoan magamra hagy a 4 hos babànkkal?

Figyelt kérdés
Minden heten elmegy inni a haverjaival ami rendben is van kapcsolodjon ki, sokat dolgozik. De multhonapba elutazott ket hetre szorakozni pihenni a haverjaival, most megint menni akar. Mondtam neki h ez mar sok lesz. Es hogy en sem tudok pihenni es lelepni. Segitsen nekem ha ennyi ideje van. De azt mondja hogy sokat dolgozik ennyi jar neki is, es ha szeretem megertem. Meg hogy ertunk dolgozik. Nem mintha ra lennek szorulva az o keresetere. Es mondtam , hogy en nem akarom h elmenjen megint. Es most o van megsertodve ram, hogy en onzo vagyok.
2018. máj. 8. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez így messze van a normálistól. Tipikus: szerinte a babával otthon lenni nem munka.

Rá szoktad bízni néha? Amíg elmész fodrászhoz, vagy vásárolni?

Egyszer hagy őket kettesben 2 órára, és kérd meg, hogy ha úgy is otthon van, léccí mosson már fel mindenhol, nem tart semeddig. ;)

Pár ilyen akció után felfogja, hogy te se a szőrt számolod rajta, amíg ő "értetek dolgozik".

2018. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Az egy dolog hogy téged ott hagy 2 hétre, kibírható. De a babát!!!! Normál ember büszkén tologatja a főúton. Ennyire nem jelent neki semmit?
2018. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Hát tudod, legközelebb majd akkor vállalj gyereket, ha a férjed is akarja, és nem csak úgy ráerőlteted. gondolom te is "véletlenül" lettél terhes, pedig "szedted" a gyógyszert. Ha nem így lenne, a férjed sem menekülne otthonról lélekszakadva.
2018. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A férjed tipikus férfi aki úgy gondolja ő megteremti az anyagiakat te csinálod a "semmi" otthon,ezért neki jár ez.

Persze jár is egészséges kereteken belül.

De sztem bőven elég a hétvégente egy alkalom.

De ezek a hetekre eltünések!

Örülnie kellene hogy munka után a családjával lehet sztem!

2018. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%

Miért, korábban nem ment nyaralni? A legtöbb férfi nem akar túl sokat foglalkozni a gyerekkel, amíg azzal nem lehet jókat játszani meg hasonlók, ez a természetes, bármit is írnak a női magazinok.


Üdvözlet a való világban.

2018. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én még a hétvégén is kiakadnék, de két hét után egy búcsúlevél fogadná az asztalon!
2018. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális, hogy havonta hetekre elmegy kirándulgatni. Szerinte ez neki jár??!! És ha szereted, megérted???!! És neked mi jár? Kérdezd már meg tőle... Ami a legdühítőbb, hogy még meg is sértődik, hogy te érezd már magad gennyládának... Nem tudsz sokat kezdeni egy ilyen mintapéldánnyal, sajnos az ilyen képtelen felfogni, hogy te mit érzel. Inkább játssza a sértődött kisfiút. Te ebből csak rosszul jöhetsz ki: ha mégis elmegy, akkor azért lesz neked rossz, ha meg marad, akkor végig duzzogni fog és játssza a mártírt. Azt kell eldöntsd, hogy a két rossz közül melyik elviselhetőbb számodra. Amúgy mit dolgozik, hogy ilyen sűrűn "szabadságolhatja" magát? És ha annyira sokat dolgozik, akkor mikor tudtok családként együtt lenni (főleg, ha a szabiját is nélkületek tölti...)?
2018. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem van valakije, 2 hétre nem megy senki a haverjaival szórakozni.
2018. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem normális önző dolog ,hogy hetekre magadra hagy .Én ithon vagyok a 2 hós babámmal de kinyirnám a férjem 1 napra is egyedül hagyna.
2018. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Ugy akarja folytatni az életét mint gyerek előtt. Ideje lenne apává érnie.
2018. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!