Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás megkezdése után...

Hozzátáplálás megkezdése után milyen hamar szoktátok meg az erősebb kakiszagot pelenkázás közben?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Azonnal. A gyereked kakijáról van szó, nem érzi az ember annyira büdösnek.
2022. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az első fiam pl sose volt kemény kakis, de a második szilárdabbat csinál, nála ilyen szempontból könnyű a rendes ételek utáni pelenkázás, a kaki szag is elviselhető.

Viszont covidnak köszönhetően abszolút könnyen megszoktam, mert alig érzem azóta is 😂

2022. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fiamnak nem olyan durva a produktuma. Maximum ha székrekedése van 3 napnál tovább, de a napi termés csak kicsit büdös. Kicserélem gyorsan a pelenkát, nem szagolgatom, és így nem zavaró.
2022. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rózsaillatú,de ez van. Legalább egyből kiszagolom ha cserelnikell.
2022. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját gyereké szeribtem nem olyan. Toleránsabb az ember vele.

Viszont a pelenka kukát sokkal gyakrabban kell üríteni, mert valahogy kijön belőle a szag, aztán nem akarom, hogy azt érezze, aki jön hozzánk.

2022. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan a saját gyerekedééééé?

Ugye nem 2-3 közötti a gyereked?

Irdatlan büdös tud lenni 🥴🤢😶😆😆

2022. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 napig nem kakil, utána annak durva szaga van, meg ő is mondja hogy nagyon büdös. Igyekszem a számon venni a levegőt, és ablakot nyitni, a végterméket a kinti kukába azonnal kivinni bezacskózva. De nem mindig van irdatlan szaga, van mikor nem olyan vészes.
2022. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én fiam tápszeres volt, nekem az sokkal büdösebb volt, mint a hozzátáplálós. :D
2022. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!