Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert piszkalja a kisfiam...

Miert piszkalja a kisfiam allandoan a fuleit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnatok segiteni? A kisfiam 14 honapos, es kb 1-2 honapja, allandoan a fulet birizgalja, meg van, h a mutato ujjait is bele rakja a fuleibe. 6 foga jon egyszerre szegenynek, en ezzel parositottam, h lehet e miatt fajhat neki.


A masik dolog, h hogyan kell tisztitani? Mert nekem azt mondtak, h csak kivulrol, tehat a fulpalcikat nem lehet a lyukba bedugni minz nekunk felnotteknek, de viszont, nekem igy tunik, mintha lenne benne neki fulzsir teljesen bent a lyukban.


Nemtudom mit csinaljak...


Egyebkent nem folyik az orra, nyaladzik kicsit, de nem siros... Eszik/iszik szepen, laza nincs....


Koszi szepen



2022. máj. 25. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a foga. A fülzsírra meg szerintem gyógyszertárba kérdezd meg h ilyen korú gyereknek mit tudnak ajánlani.
2022. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fog.


A fulzsirra 1-2 csepp paraffin olajat ajanlott a ful orr gegesz heti 1-2 alkalommal. Szinten erosen zsirosodo a gyerek fule. A fulpiszkalasnak es a zsirosodasnak nincs egymashoz koze ezt mondta az orvos.

2022. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogcsírák mozgolódása felsugárzik a fülbe is. Gyerekdoki/védőnő nem mondta? Kellemetlen érzés van nekik belül.
2022. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor piszkálta a fülét mindig ha álmos volt, esetleg ez lehet még.
2022. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig csak az elülső reszt6tisztitjuk, akkor is ha utána meg van zsír. Majd 2 nap és kijjebb jön :)
2022. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!