Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fulbevaloja a lanyomnak,...

Lehet fulbevaloja a lanyomnak, ha allandoan a fulet piszkalja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod?
2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Nekem is folyton piszkálja a fülét, és 6 hetes volt a kislányom amikor belőtték a fülbevalót.

Most 10 hónapos,de még egyszer fordult elő, hogy véletlenül kikapcsolódott. Szerintem jobb minél hamarabb beletenni egy pillanatig sírt, de inkább azért mert lefogtuk a fejét.

2011. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11 honapos
2011. máj. 27. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

lányom koraszülött volt igy öt hónapos volt mire be tudtuk lövetni, addigra állt helyre a kis füle, addig a fejére tapadt.

most 10 hónapos és éppen egy hete kellett kivenni mert annyira vakarta a fülét hogy véres lett a fülbevalónál. neki beledugós van a fülében. 3 nap után mikor begyógyult a kis sebe, tettünk bele másikat.

figyeld te is a fülét majd, de nyugodtan lehet már neki. a lányomnak alig van haja, kis kopasz és A fülbevaló mutatja csak hogy kislány :)

2011. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elején mi is igy voltunk, de aztán berakatuk, bár ne tettük volna mert másfél éves korába kiszedte a füléből és lenyelte.emiatt 4 napot töltöttünk korházba, most lesz két és fél éves de még nem tervezem vissza rakatni.
2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!