Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 4 hónapos babám még...

Lassan 4 hónapos babám még nem nézegeti a kezét, ez baj?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, ne hasonlítgasd már a szegény gyereket másokkal! Nem egyendobozokat nevelünk, hanem embereket! A szorongásoddal súlyosan ártasz a gyerekednek!
2022. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Enyém sose nézegette. A lábát viszont igen.

Semmi baja nem lett.

2022. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz mint a 2-esnek ☺
2022. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A mi védőnőnk mondta anno, hogy nincs semmi baj vele, és egyáltalán nem minden baba csinálja (nem nekem mondta, egy másik anyuka kérdezte, mert az ő babája sem nézegette, én csak hallottam).
2022. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszer már megnézte, amikor éppen nem voltál ott.
2022. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, csak kb egy hónapja mindenki ezt kérdezgetik hogy nézegeti e már a kezét és amikor mondom hogy nem akkor még olyan rosszalloan néznek...
2022. máj. 29. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki??? Hát tőlem senki nem kérdezte annak idején. Lehet, hogy 2 ember volt az a mindenki. Azok se a figyelemre méltó fajtából.
2022. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!