Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 28 fokban medencezhet egy 10...

28 fokban medencezhet egy 10 honapos baba? Nem fazik meg?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 06:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

9es válaszolónak üzenem.

Mi úszni járunk anyummal. 28 fok. A víz 26. Hűvös szél , napon voltunk pedig. Majd megfagytunk 😅

2022. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%

9, rühelltem gyerekkoromban, hogy akármilyen idő volt, nyáron strandolni kellett. Akkor is, ha a medencéből kilépve majd' megfagytunk a szél miatt.

Azóta nekem csakis akkor van strandidő, ha olyan meleg van, hogy a vízből kilépve se fázunk. Jellemzően ez bőven 30 fok felett, közel a 40-hez jön el.

Ennyiben ami most van, még csak meg se izzadok, nem vágyok a vízbe.

Eszembe se jutna egy magatehetetlen gyereket medencébe rakni.

Majd ha akkora lesz, hogy el tudja mondani barokkos körmondatokban, hogy majd megdöglik a napon és a vízbe vágyik, akkor fogunk strandolni ilyen időben.

Addig meg csak valódi gatyarohasztó melegben.

2022. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Értem. Nekem ez már gatyarohasztó meleg és örülök, hogy nem ahhoz lettem gyerekként szoktatva, hogy vacogjak egy kellemes nyári szellőtől.
2022. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13, mint írtam, pint nem ahhoz lettem szokatva.

De én meg annak örülök, hogy ilyen kis melegtől nem bolondulok meg és nem követelem a klímát az első felmelegedésre.

2022. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13as. Én is kifejezetten örülök ,hogy nekem ez még egyáltalán nem a gatyarohasztó meleg kategória. Így jobban is bírom a nyarat ☺️


És amikor eljön az igazi strand idő , akkor azt kifejezetten tudjuk élvezni ,és nem szenvedünk.

2022. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!