Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már meglévő krónikus csalánkiü...

Már meglévő krónikus csalánkiütéssel lett valaki terhes? Hogyan bírta a terhességet? Kapott e valami kezelést akkor? Szeretnék babát de antihisztamint kell szednem.Viszont várandósan ezt nem lehet szedni..

Figyelt kérdés
Ha nem szedem akkor súlyosbodnak a kiütések ..és dagad, ég a tenyerem. Elviselhetetlen. Fél éve alakult ki.. Nem tudom meddig fog tartani ez az egész.. Nem találtak kiváltó okot a vizsgálatokon.

2022. jún. 1. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Azt azért ne jelentsd ki, hogy nem lehet antihisztamint szedni, csak nem biztos, hogy erre a vidéki háziorvos tudni fogja mit lehet meg mit nem.

Ehhez minimum Pesten a SOTE-n kell kivizsgáltatni magad allergológus, teratológus orvosokkal. Ők tudni fogják pontosan, hogy mit lehet, mit nem. Nagyon sok orvos le van maradva ilyen téren, tapasztalat... Tehát én arrafelé érdeklődnék.

2022. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos anyagilag nem tehetem meg a Solt-t..
2022. jún. 1. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni érte, csak el kell menni.
2022. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Aki lepontoz, annak van egyáltalán fogalma ezekről a dolgokról? Persze lehet hinni a vidéki háziorvosnak is, akik maximum egy influenzával találkoznak, és mindenre rávágják, hogy "nem lehet!", biztos jobban tudja, mint a genetikus.😇
2022. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a háziorvos mondta rá a diagnózist..Államikorházban mondták.. De jövőheten magánbörgyógyászhoz megyek vissza.. Még az Ana-blot szűrés az kimaradt a góckutatasnal. De az is negativ lett mind a 18 db amit vitzsgaltak a vérből. Egy hónapja azt mondta tud olyan gyogyszeres kezelest ami 80 % ban elmulasztja..ugy hogy kíváncsi leszek.. De mar nem hiszek benne. Sztem ez nem mulik el soha..de nehezen tudom elfogadni.
2022. jún. 1. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem neked írtam, csak idejöttek úgy látom lepontozni, de érveket vagy tudományos cáfolator persze nem írtak... Mindegy is. Csak arra próbáltam rámutatni, hogy nem feltétlenül kell terhesen sem szenvedni ilyen-olyan betegségektől, csak sok orvos nem meri vállalni s felelősséget, meg nem képezi magát, utána sem néz semminek, csak rávágja, hogy nem.

Pl az allergia is.

Számomra ott váltak hiteltelenné, mikor nekem is neten nézte az orvos, hogy egy bizonyos fajta gyógyszert szedhetek-e terhesen... Nekem ne neten nézegesse, hanem TUDJA, hogy mi van. Ismerőst is kezelték mindenféle hülyeséggel, míg megunta és elment Pestre. Azt mondja, bánja, hogy nem ment előbb.

2022. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!