Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Mik voltak...

Fiús anyukák! Mik voltak eddig a kisfiatok legdurvább össze-vissza pisiléses balesetei?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Pelenkázásnál saját magát arcon pisilte🤣
2022. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Amikor a dokinéni kibontotta, hogy megnézze a kukiját, rákezdett és ment a sugár felfelé. Az asszisztens ugrott oda gyorsan egy textilpelussal blokkolni.
2022. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
A kamasz nővére vitte fürdéshez pucéran és elkezdte lepisilni őt, a lányom meg ijedtében elfordította magától és végigpisilte a szobát.
2022. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szintén orvos lepisilése :)

Illetve a védőnő is kapott egyszer, de ő sugárban kakit :D

2022. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén érdekel, hogy miért tesz fel valaki egy ilyen kérdést.
2022. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Na, most nem jönnek a pelenkafétises károgók? :DD
2022. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Pelenkázólapról átra nagyívben a falra. Eltalálta a rókát, amit temperával festettem. Kicsit lefolyt 🤣


[link]

2022. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
6, nyugi, beteg az is, aki válaszol és ezzel a saját sztoriját adja rejszoláshoz.
2022. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

#8-nak

#6-os vagyok

Engem nem zavar amúgy, csak pár hete kérdeztem itt szintén pelenkázással kapcsolatos kérdést (nem perverzségből), és engem rögtön az első vagy második válaszadó betámadott...van ilyen... :/

2022. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert túl jóhiszeműek, azért válaszolnak. Teljesen életszerűtlen, hogy valakit ténylegesen ez érdekel a gyakorin és veszi a fáradságot, hogy erről kérdést írjon ki. Ha egy adekvát problémára koncentrálva azt kérdezné valaki, hogy pl hány db a normális pisis pelenka mennyiség egy nap, vagy ha arról ír kérdést, hogy kevés/túl sok a pisi, az megint más, de ezek a kérdéseket teljesen egyértelműen egy beteg pfasz teszi fel, aki aztán erre örömködik. Mindig akad neki ugyanis egy balfék, aki szívesen mesél erről. 😞
2022. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!