Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mi volt a baba legdurv...

Nálatok mi volt a baba legdurvább sérülése?

Figyelt kérdés

Ma szinte szívrohamot kaptam. Ahhoz sikerült hozzászoknom, hogy folyton esik kel. Jelenleg 11 hónapos kb egy hónapja megy de van mikor elesik. Hat ma éppen követ gyűjtött és ahogy hajolt, előre bukott és lehorzsolta az orrát, néhány percre rá a kezére csapta az ajtót.

Érdekelne nálatok mik voltak, tudjak még mire készülni lelkileg 😅


2019. aug. 16. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mászott a lányom, és a bátyja rácsapta az ajtót az ujjára. Szerencsére nem tört el, de felvált utána az a körme körömágyig.
2019. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Unokaocsem ugy felnyalta egyszer a betont 1 eves koraban hogy a homloka orra alla tiszta horzsolas volt. Nagyon ijeszto volt. Egyszer meg egy lepcsofokrol is "legurult" de ott nem utotte meg magat csaj nagyon ijeszto volt.
2019. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem voltam már baba, de anyu mesélte hogy kb. 2 éves lehettem amikor őrülten száguldoztam a nyuszis motorommal és leborultam a parkolóban lévő rácsos betonra ami felszántotta az egész arcomat.
2019. aug. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezek ugyan az én sérüléseim voltak de: egyszer nyitva volt a forró sütő ajtó, én pedig állal ráestem. Előszeretettel taperoltam mindig fölfelé, így égettem meg a forró főzőlapon egyszerre mind a két tenyeremet, ügyeletre kellett menni, és széoen bekötözték mind a két kezemet. Mindkét alkalommal szülői felügyelet alatt voltam, de nekem bőven elég volt az az idő amíg pislogtak egyet, ahhoz, hogy megégessem magam.
2019. aug. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Kifordult 10 hónaposan az apja kezéből a betonra.

Szerencsére vastagon felöltözve.

De 3 foga lepattant (1 látványos, 2 csak nekem látható)


Odacsukás, macskakarmolás ( 8 hees kiscicát tépi, ha egy pillanatra nem figyelek)

Kb ennyi

Az első volt durva, vérzett is

2019. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt már baba, de kicsit több, mint másfél évesen 2 egymás utáni napon is átesett a kismotor kormánya felett, arcra.
2019. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen megbotlott és lefejelte a betonlépcsőt. Az egyik foga picit elmozdult, felszakadt az ínye, szája, ami még hatalmasra is duzzadt. Ömlött a vér, de csak 2 percig. Nagyon ijesztő volt. 2-3 nap múlva egy apró seb volt csak a száján.
2019. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 2 éves szülinapja előtti nap leesett a lépcső második fokáról a járdára, természetesen homlokkal vette le, így egy szép nagy zúzódás lett rajta, de szerencsére nem tört be a feje. A szülinapi fotókon ott éktelenkedett a nagy seb. 3 éves lehetett mikor a kismotorral felakadt a patkába, bal első metszőfoga kitört. Én ekkor el is ájultam, mert csak azt láttam, hogy nincs egy

négyzetcenti hely az arcán ami nem véres. Ezek voltak a legnagyobbak, de horzsolás, ujjbecsípés, asztallefejelés volt több is.

A kicsi lányom egyszer annyira mászott, hogy orra bukott, felszakadt a szája, ömlött a vér belőle, ijjesztő volt.

2019. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1,5-2éves lehetett a lányom. Otthon szaladgált, elesett a járólapon, cumi ketté tört a szájában, gyerek ordít, csupa vér minden.... Sírva hívtam az apját, hogy azonnal jöjjön értünk. Szerencsére semmi baj nem történt.
2019. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb olyan 2 eves kora korul kismotorral megakadt egy kisebb csatornafedelben.a motor egybol megallt,a gyerek pedig repult vagy 1,5 metert.szerencsesen esett,nem nagyon lett baja.balatoni nyaraloban futasbol nekiesett a vasajto elenek,homlokan egy 3-4 centis melyedessel meguszta.nem tort be a feje,nem verzett.

A kozepso 1,5 evesen a kezeim kozt esett le a csuszdarol,o is szerencses volt,homokra es nem fejre esett.balcsin horgaszat kozben a stegrol a 2 meteres vizbe esett 3 evesen.apja utana,par pillanat volt,de a szivem megallt.

A kicsi a nagy pelus pakolas kozt lenduletbol lefejelte a nappali butor sarkat,oriasi pup,kozepen egy lyukkal lett a vege a homlokan.meg csak meg sem repedt a koponyaja.

10 hosan a kanape karfajan atlendulve,fejjel a dohanyzo asztal sarkat elkapva a jarolapon landolt.szep foltos lett a feje,arca de komolyabb baja nem lett.

Volt meg ezeken kivul sok eses motorral,bicoval,rollerrel,ajto odacsukas,asztalba fejbeveres,oriasi esesek de ezek voltak a legemlekezetesebbek.

3 fiuval nem uncsi az elet😂

2019. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!