Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 honaposom oranknet forgolod...

13 honaposom oranknet forgolodik majd felsir, hetek ota ez megy, az esetek tobbsegeben csak odaadom neki a cumit es mar alszik is tovabb, de ez igy akkor sem allapot, kinek mi valt be?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korral járó sajátosság. Türelem, idővel elmúlik.
2015. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mamos világító cumi, megkeresi magának és alszik tovább, én 2-3db is beteszek az ágy sarkába, hogy tuti sikerrel járjon
2015. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A világítós cumiról hallottam, hogy másnak is bevált. Nekünk Avent-es van, aminek a fogantyúja világít, de nem nagy szám, néhány óra múlva már én sem találom meg az alapján, szóval nálunk inkább csak kitapogatja magának a gyerkőc és visszateszi (ha nem találja, mert maga alá gyűri, akkor kell átmennem hozzá, de ez ritka).
2015. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mostanában a levendulás fürdő és a citromfű tea segített.Így is ébred 1-2 alkalommal (egy ébredés az kb. fél óra nem alvást jelent sajnos). Előtte 4-6x ébredt éjjel,gyakorlatilag hulla voltam már 15 hónapja.A gyerek persze bírja.Ja meg kiegészítettem azzal,hogy nem megyek át hozzá,ha nem sír.Sokszor hallom,hogy felébred,de vissza is alszik.Ezek együtt kb egy hete "megjavították" aránylag.

Normálisan,nyikkanás nélkül nem hinném,hogy valaha is aludni fog,mert ha tud beszélni meg járni,akkor jön a pisilni kell,szomjas vagyok,fázok,melegem van,nem vagyok álmos és társai...

Sedatif pc-t is próbáltam végső elkeseredésemben,de az sem volt jó,ahogy semmi más homeos bogyó sem.

2015. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg fogzik. Viburcol kúp estére
2015. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!