Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet rontani egy babát,...

El lehet rontani egy babát, ha mikor sír rögtön megyek hozzá? Nem mindig kapom fel. Szerintem egy éves koráig erre szüksége van és ez nem majomszeretet!

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba sosem sír ok nélkül, ha más nem, Rád van szüksége. Én sosem hagytam sírni, és szerintem megérte. Lassan egy éves...
2008. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

megválaszoltad magad a kérdést nem?

Hát azért ha vmi baja van persze vegyük fel, de nekem volt h nem rohantam hozzá rögtög, főleg éjjel s vissza is aludt magától szépen

2008. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
ui persez nem órákat sírt hanem max fél-egy percet....
2008. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem hagyom sírni csak ha látom, hogy hiszti:)akkor picit hagyom és pár perc múlva abba is hagyja:)

Persze ha tovább sír rögtön ölelem!

2008. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah és 5 hós most és nincs elkapatva!
2008. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a majomszeretet nem egy pici babával alkul ki hanem később mikor nagyobb. egy kicsi ha sir rád van szüksége ne hagyd cserbe! majomszeretet mikor (majd) mindent megengedsz neki, mindig az lesz amit ő akar stb
2008. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!