Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha látsz egy kisbabát, hogyan...

Ha látsz egy kisbabát, hogyan tudod megmondani róla, hogy kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy
2022. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha ruhában van, és a szülei a nemére jellemző színűbe öltöztetik, onnan, máshonnan kisbaba korban nem igazán.
2022. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Sehonnan, és az én kisfiamat is állandóan lányozzák, csak mert nem traktoros mindene :D
2022. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Az első időben nehéz megmondani külső szemnek. De vannak azért jelek szerintem. Teljesen más vonásai vannak például egy lánynak, mint egy fiúnak. Babaként is. Több olyan kislányt is ismerek, akinek későn kezdett nőni a haja és ha színtelen ruhában volt, nem rózsaszínben, akkor is meg lehetett róla mondani, hogy lány. A fiamnak például hosszabb haja volt eleinte, de a szeme, az arányai teljesen fiúsak voltak, senki nem mondta hogy lány. Pedig én szeretem a fehér és bézs ruhákat :D Az meg uniszex, mégse volt félreértés.
2022. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

#2-es, azért nem ilyen törvényszerű, én láttam már kislánynál is elöl felpuffadni a nadrágon keresztül... szerintem az testhelyzettől függ... :D


Kérdező, bár nem derült ki, hogy hány hónaposra érted, nyilván ha rózsaszín, ciklámen, vagy egyéb ilyen rikító színekben van öltöztetve, akkor valszeg lány. Vagy ha fülbevalója van, akkor is nyilván lány. Még talán esetleg a hajából meg lehet mondani, a nemét, ha hosszabb, akkor szintén jobb eséllyel lány.

De ha csak be van fektetve babakocsiba betakarva, és szinte ki se látszik, akkor nyilván nem állapítható meg.

2022. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Csomó kisfiúnak is hosszú a haja, és a fülbevaló sem lányos dolog, ismerek több olyan kisfiút, akinek csináltak"vagányságból". És a fiamnak is van rózsaszín nadrágja (bár nyilván nem öltöztetem fidres fodros habos babos unikornispukiba - hozzáteszem, a lányomat se öltöztetném ilyenbe.)
2022. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem látszik egyértelműen, akkor megkérdezem a nevét...és nem azt, hogy de cuki kisfiú/kislány 😅 ez úgy idegesített, amikor baba volt a lányom, hogy lépten nyomon azt mondták milyen szép kisfiú 😅 egy nénit ki is akasztottam, mondta a szokásost, hogy milyen cuki fiú, mondtam, hogy igen, kár hogy nincs kukaca, néni bambán, ijedten "Úristen hogy-hogy", hát azért mert lány 😆
2022. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál annak idején mindenki mondta, milyen szép kisfiú. Még akkor is, amikor csat volt a hajában. :D

Neki olyan arca volt babaként, hogy nem lehetett egyértelműen megmondani róla, fiú-e, vagy lány.

Most a kisfiamnál totál egyértelmű. Annyira jellegzetesen pasis vonásai vannak, hogy véletlenül se lehet lánynak nézni. :)

2022. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamat kék és szürke kabátban lelányozták, szóval úgy tűnik a színek se tudnak segíteni. Míg baba nehéz megmondani aztán szép lassan már igen.
2022. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Paczalos István ***** válasza:
100%
A lehető legegyszerűbb módszer, hogy megkérded. Ha nem mersz ilyen kérdést feltenni, egy kis körítés, az anyjának azt mondod, hogy de szép a picúr, milyen keresztnevet adtatok neki? Ebből jó esetben ki tudod találni a nemét.
2022. jún. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!