Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon el vagyok keseredve. 5...

Nagyon el vagyok keseredve. 5 napja rendkívül nyűgös a babám. 9 hónapos. Lehetséges, hogy a felső fogacskák ennyire megviselik? Meddig tarthat ez az borzalmas időszak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 14. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatni nem tudlak,addig tart,míg ki nem jön az összes fogacska

Kislányom 2.5éves most jött ki az utolsó foga

Lehet a melegtől is nyűgös,mint minketfelnőtteket is megvisel a nagy meleg,a foga is

2022. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Úgy 25 éves koráig... XDD
2022. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszi ezeket a 25 éves koráig válaszokat. Tudod nem azzal van a gond, hogy néha-néha van vele probléma és nyűgös. Utóbbi napokban egész nap semmi nem jó, csak nyíg, még a játékok sem kötik le. Na ez egy nehéz időszak. Én ezt kérdeztem.
2022. jún. 14. 08:54
 4/15 A kérdező kommentje:
ha 2,5 éves korig végig nyűglődné a napokat, akkor pszichiátrián kötnénk ki a párommal együtt
2022. jún. 14. 08:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se sok jót tudok mondani. Mióta jönnek a fogak, minden nap van nyüglődés mégha nem is aktívan jön a foga csak mondjuk 2 között van.

Ezt a nyűgösséget meg mindig lehet fogni valamire. Nem jól aludt, fáj a foga, telihold, mozgásfejlődés, idegrendszeri érés, csillámpónik és hasonlók.

Hidd el én is azt hittem, hogy a világon nincs olyan, hogy hetekig nyűgös legyen minden nap.. aztán mégis. Inkább az a nagy szám ha egy nap viszonylag rendben lezajlik.

Mindemellett az tart minket életben, hogy látjuk milyen gyorsan fejlődik, ügyes, kommunikál velünk.

2022. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A felső fogak az én lányomat is nagyon megviselték. Alig evett, szörnyen aludt...
2022. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, az anyaságban vannak időszakok amikor csak nettó szívás az egész. De ez, h nyűgös a jobbik eset, legalább nincs komoly baja. Csak 1 fél percre relaxálj
2022. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyan igazságtalannak tartom, hogy van akinél full nyugodt a baba, fogacskákat nem is érzik meg a szülők. Mi meg már tegnap össze is vesztünk a párommal, mert már kiborult a kicsi miatt. Persze visszaszívta a dolgot, de akkor elpattant nála a húr, hogy miért nyűgös mindig. Már a kézben tartva is ilyen volt
2022. jún. 14. 09:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Érnek majd további meglepetések is. Nem akarlak elkeseríteni, de ennél csak nehezebb lesz.
2022. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Van egy 8 éves lányom is, szóval már átéltem ezt-azt. De azt gondolom sokkal könnyebb lett, ahogy nőtt.
2022. jún. 14. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!