Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy nincs katonás...

Baj, hogy nincs katonás napirendje 6 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Minden nap más egy kicsit, hisz általában nem ugyanakkor ébred. Nagyjából 3 óránként eszünk, esti fürdés 8-9 körül. Sajna még éjszaka is eszik. Mindenkinek ugyan olyan minden napja?
2008. dec. 19. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem katonás a mi napirendünk se. Persze próbálok rendszert vinni a pici életében, de pont azért amit te is írtál ez nem mindennap ugyan olyan. A legbiztosabb pont nálunk is az esti fürdés. Enni néha 3 néha 4 óránként eszik,az éjszakát végigaludja, de napközben néha 3x alszik háromnegyed órát, néha meg egyhuzamban 2-2,5 órát.

Szerintem nem baj, ha nem katonás, de szeretik ha van benne rendszer.

Üdv, 5 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén,nem.

5 hónapos,de mindig máskor kel,máskor eszik,máskor tudunk kimenni sétálni,így minden nap másként telik.Általában a fürdés azonos,de mostanában abba is bealszik,én meg nem keltem,majd fürdünk ha felébredt,szval én nem csinálok ebből gondot, a babám mindig mosolyog,szépen fejlődik.

Sokan írták itt hogy igen,milyen szép napirendjük van,én nem tudom tartani,de amíg a manó így jól érzi magát,nem aggódom.

Szerintem Te se tedd.Amíg Te mellette vagy nagyobb baja sosem lesz.Boldog babázást!

2008. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, teljesen igazatok van, így jó nekünk.

Jó babázást!

2008. dec. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!