Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával koncertre?

8 hónapos babával koncertre?

Figyelt kérdés

3 hét múlva lesz egy kisebb koncert,ezt nem úgy kell elképzelni,hogy a hangfalak előtt fogunk állni,hanem úgy számoltuk,körülbelül 900 méterre lennénk a színpadtól.

Biztos lesznek más anyukák is,de ilyet még nem csináltunk,szinte egész délután oda lennénk.

Másik pedig hogy este 10-kor kezdődik (kisebb városba)

Esetleg tudnátok pár tanáccsal szolgálni?

Mire figyeljek,illetve mit vigyek? Gondoltam váltás ruhát,és hasonlók.

Másik pedig az,hogy rengeteg ismerősöm ott lesz,tehát majdnem az egész város ismer,és ezen eszem magam,hogy mit fognak szólni. 🤦 Vagy gondolni

Nem megyünk a nagy tömegben,de lesznek velünk más szülők is,nekik 2 év felettiek a gyerekeik.

Ti mit gondolnátok?


2022. jún. 16. 00:07
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném,hogy szabad téri lesz,és ahol lennénk a többi szülővel,onnan 5 perc ahol megszállunk
2022. jún. 16. 00:28
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Este 10 után 8 hónapos gyerekkel? És ha álmos lesz vagy nyűgös? Nem érdekel, bírja ki?
2022. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
86%
Azt,hogy a gyereked elé helyezed magad. Nem hiszem, hogy egy 8 hónapos babának éjjel 10kor koncerten a helye. Vagy bízd rá valakire, vagy ne menj koncertre. Ennyi áldozatot anyaként meg kell hozni. Mikor gyereket vállaltál ezzel nem voltál tisztában, hogy megváltozik az életed?! Nekem még lenne a véleményem rólad,mint anya.
2022. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Én még a pár éves gyerekeket sem nézem jó szemmel, mikor késő este pl a városban látom őket, hogy rángatják a szülők, csak mert nekik mehetnékük van.

Mindennek megvan a helye és az ideje. 8 hónapos gyereknek semmi keresnivalója egy koncerten este 10 után.


De ezt komolyan itt kell elmagyarázni?

2022. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
54%

“A gyereked elé helyezed magad.” Azért szerintem az sem egészséges ha teljesen feláldozod magad a gyerekedért. (Általában az ilyen családokban nem tisztelik a szülőket. Én sem ezt láttam ahogy felnőttem, a szüleim pezsgő élete jó hatással volt rám.)


Én este 8-kor kezdődő koncerten voltam 4 hónapos babával, azóta is szoktunk járni (zenészek vagyunk). Vittünk pelenkát, váltóruhát, a szokásos. Nem volt semmi baj, nyugodt baba és élvezte aztán egy idő után bealudt.

Én az enyémmel 10 után már nem mennék, mert tudom, hogy olyan a ritmusa, hogy mindig pont tízkor szokott elaludni. De ha a tied akkor mindig fenn van, szerintem nincs baj. Az száz, hogy páran el fognak ítélni az előző hozzászólásokból ítélve.

2022. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
97%

Fülvédőt vigyetek.

De ilyen kicsivel én sem mennék. Valaki maradjon vele otthon.

A múltkor egy alig pár hetes babával voltak mögöttem a 2. Sorban egy baromi hangos rockkoncerten, hát nem tartottam normálisnak.

2022. jún. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
66%
Ebben azért semmi áldozat nincs... Egy kornyikálást nem végig állni és kihagyni, nem olyan húú de nagy áldozat. Kb mintha már az életét kockáztatná a gyerekért, úgy beszéltek erről, mert kihagy egy bohóckodást.
2022. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
80%

Én a házunk előtti parkolóban tartott szabadtéri moziba sem vittem el, mert már 8-kor kidőlt teljesen. Onnantól, hogy fürdik olyan szigorúan tartja a rutint, hogy a legvirgoncabb napokon is 10-kor már ágyban van.


Ha nem komolyzenei koncertre mennénk biztos nem vinném zajos helyre és főleg nem este.


1x kényszerből fenn kellett lennie 11-ig... egy hétig nem aludtam úgy megborult az alvása... soha többet! A baba alvásideje nekem szent és sérthetetlen.

Most nyáron hivatalosak vagyunk esküvőre, de ha 8-kor le kell lépnünk akkor le kell lépnünk ez van.


Te ismered a babád, de nem tanácsos nagyon megbolygatni az esti rutint és zajnak kitenni a picurt pláne este amikor hangolódik az éjszakára. Én 1x bejátszottam, egy hétig nem aludtunk...

2022. jún. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy nem!

Nekem 6 hónaposom van, belőle kiindulva, nem nekik való. A babáknak még jót tesz a kialakult napi rutin, nem bolygatnám azt fel.

Ha az én picurim nem tud a megszokott időkben szuszizni, akkor napokig szakaszosan alszik és az ébrenléti ideje üti a miénket.

Mellesleg vannak babák, akik nagyon félnek a zajoktól. Lehet, hogy nem is gondolod, de ott nagyon megijedne. Első gyerekkori emlékeim az, amikor 2 éves lehettem és színházban voltunk az anyámmal. Ahogyan megszólalt a hangos zene, üvöltöttem, mint a sakál.

2022. jún. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem vinném ki már ilyenkor. Nekem 3.5 éves fiam van de vele sem megyek 10 után koncertre. Ha menni szeretnék, meg probálom megoldani, hogy valaki vigyázzon rá ha nem sikerül akkor otthon maradok. De a te döntésed de szerintem nem való ekkora gyerek a koncertre.
2022. jún. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!