Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol keressek a neten olyan...

Hol keressek a neten olyan személyt, aki házhoz jönne hozzánk alkalmanként 1-1,5 órát angolozni a kisbabánkkal?

Figyelt kérdés

Nem bébi-sytter-t keresek, hanem olyan vkit, aki velem együtt játszana a babánkkal és közben csak angolul beszélne hozzá.

Eddig nem jártam sikerrel a neten, nem találtam sehol ilyen személyt.


2010. szept. 19. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Dunakeszi
2010. szept. 19. 18:18
 3/21 anonim ***** válasza:
2010. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Persze, hogy nem találsz ilyen személyt mert senki nem vállalja be. Ha erről megkérdeznél egy gyógypedagógust szerintem a haját tépné, akkora hülyeség.

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ennek egyrészt semmi értelme, másrészt többet ártasz vele a gyermeknek mint amennyi hasznot hozna (de nem hoz).

2010. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a kicsik angoltanításával sem értesz egyet, ahol szintén kb.1 órát vannak heti 1x??

Én a másik oldal vagyok, nem hiszem, hogy ártanék neki.

2010. szept. 19. 18:32
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Kár hogy messze laksz. Én működtetek egy ingyenes angol játszócsoportot, Halásztelken. Saját lányom 2.5 éves, születésétől fogva beszélek hozzá. Mostanra mindent megért, nagyon sok mondókát, dalt, tud angolul és magyarul is. Aki azt hiszi hülyeség, még sosem próbálta. Igen is van értelme, csak a gyerek hasznára válhat és semmilyen hátrányt nem okoz a fejlődésében sem a beszédtanulásában. Járunk rendszeresen angol nyelvű környezetbe is, és ott is megért mindent.
2010. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
En szakember vagyok (nyelvtanar) es nagyon nem javaslom. Penzkidobas. Heti 1 ora a vilagon semmit sem fog erni egy kisbabanak arrol nem beszelve, hogyha a beszervezett illeto csak laikus, tobb kart okozhat, mint hasznot. Ha a gyerek nem adott kornyezetben no fel (celnyelvi orszag, kulfoldi szulo), akkor ennek nincs ertelme, nem tudja a mindennapjaiba beepiteni a nyelvet. Lehet, hogy talalsz majd valakit, de hogy ezzel csak lenyulja a penzedet, az is biztos. De ha gorcsosen ragaszkodsz ehhez, a megoldas az, hogy felmesz egy au-pair weboldalra. Ok alt. mar voltak kulfoldon, tudnak angolul es lehet, hogy ideiglenesen bevallaljak, amig nincs mas. De hogy ettol nem fog megtanulni a gyerek angolul, az 100%. Az tenyleg segit, ha hallja a nyelvet, de csakis anyanyelvi beszeloktol vagy azoktol, akik tenyleg kivetelesen magas szinten vannak.
2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Semmi értelme?

Nincs értelme annak, hogy a gyereked már akkor folyékonyan beszél angolul, vagy akármelyik nyelven amikor az osztálytársai csak az adott nyelv ábécéjét tanulják??? Vagy hogy 8. osztályban már nyelvvizsgája van???

Nagyon el vagy tévedve!

Én találkoztam olyan kisfiúval aki 5 évesen több nyelven beszélt, mint te egész életedben fogsz! Ja és nem csak a számokat mondta el 1-10ig angolul, németül, olaszul és természetesen magyarul, hanem folyékonyan beszélte ezeket a nyelveket.

Én is támogatom a babák nyelvoktatását, már csak azét is, mert nekem is volt már oviban angol órám és igenis hasznos. Elmondanám, hogy az ember fejlődése alatt ez az időszak a leghasznosabb, ilyenkor tanulunk a legtöbbet.

2010. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is nyelvtanár vagyok és a kisfiam 5 hónapos. Nemrég kezdtem el neki angolul mondókázni és énekelni. Magyarul szinte egyet sem tudok, viszont angolul rengeteget. Nagyon élvezi. Szerintem nem hülyeség. 2 -2,5 éves korára remélem már ő maga is el tudja némelyiket énekelni, mondani. Szeretném ovis korában is tanítgatni és olyan ált. iskolába íratni, ahol első osztálytól van angol. Én szívesen segítenék nektek, de nagyon messze laktok.
2010. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De te tudsz angolul es beszelsz hozza folyamatosan...egy ora hetente mit er? Semmit.
2010. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!