Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretű ruha kell egy...

Mekkora méretű ruha kell egy 85 cm gyerekre?

Figyelt kérdés
Fiú és nem duci,olyan normál majdnem vékonyka testalkatú.Ajándékba szeretnék ruhafélélt vásárolni.
2010. szept. 19. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A centije alapján 86-os, de az a biztos, ha 92-est veszel, az biztos nem lesz még kicsi.
2010. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba szerintem is 92-est vegyél, lassan belenő úgyis.

Most valószínű 86-ost hord.

2010. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam mindig egy mérettel nagyobbat hord, mint ahogy a centije alapján kéne. Valahogy azok passzolnak rá. Szerintem is legalább eggyel, de kettővel nagyobbat is vehetsz.
2010. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lányom 83 cm (1,5 éves), a 80-as cucokkat szinte kinőtte, most a 86-os darabok jók rá.

De pl a múlt héten vette akciósan a C&A-ba egy 92-es polárkardigánt, és csak annyira nagy rá, hogy az ujját fel kellett hajtani

2010. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92-est vegyél!
2010. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ajándékba lesz akkor 92-es vagy inkább 98-as ruhát vegyél, mert gondolom úgyis valami téli cucc lesz amit veszel és akkor tuti, hogy jó lesz neki, ha más nem majd februárban.
2010. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy felsőt, nadrágot, vagy bodyt, kantáros cuccot szeretnél. Ugyanis, nem mindegyik gyereknek nő egyformán a felső vagy az alsó teste.


Csak példaként írom, hogy az én fiam 7 hónaposan 80 cm volt, akkor 92es bodykat, kantárosokat hordott, most 10 hósan pedig 98as méretűeket. Nagyon hosszú az ő váll-ülep távolsága. Nadrágjai pedig mindig 2 számmal nagyobbak, mert az alját vissza lehet tűrni, így tovább kihasználható.

2010. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm!

Akkor veszek 92 és kicsit több 98 méretet is!

Valóban a nadrágból érdemesebb a nagyobbat megvenni,ha esetleg túl hosszú volna majd fel lehet tűrni az alját,és nem növi nagyon hamar.Köszönöm még egyszer a segítségeteket!

2010. szept. 24. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!