Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó állapotú, használt babaruhá...

Jó állapotú, használt babaruhákat mennyiért szokás eladni? Az eredeti ár kb. hány %-ért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem írható le százalékokban,mert sok függ attól,h milyen márka,mennyire divatos,mennyire jellemző az adott nemre-na ez most hülyén hangzott,arra gondoltam,h mennyire fiús-lányos,mert pl kislánynak egy világoskék ruhát sokkal nehezebb eladni mint egy rózsaszínt-,mennyire "extra"-van-e rajta minta,milyen,mekkora,stb...-,mennyire "menő"-pl egy Fifis pólót nagyságrendekkel többért lehet eladni mint mondjuk egy sima cicásat,hiába egyformán jó állapotú mindkettő-.

Én használt gyerekruhát árulok,úgyh nagyjából képben vagyok.(Természetesen tudom,h nem mindenki ilyesmit keres mint amit leírtam,de a többség igen.)

2010. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ!
2010. jan. 11. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a gyönyörű,bababoltos,3000-4000 ft-s rugikat,kifogástalan állapotú bodykat,bundazsákot babatakaró garnitúrát stb mindent eladtam.A rugikat 500 ft/db,a body-kat 200 ft/db.Minden mást ami kifogástalan volt az eredeti ár 30%-a körül adtam el.Ezek az 1 év alatti ruhák voltak,amiket gyorsan kinőtt.

Most már a nagyobb ruhákat,amik jobban használtabbak,ált. nem márkásak turis áron ömlesztve szoktam eladni 1000 ft/kg ár.Kiágyat, 3 babakocsit,hordozós gyerekülést,és a baldahint is eladtam már.Sokszor sajnálom őket,de eddig 2,5 év alatt olyan 120 000 ft-t árultam ki.Ebből vettünk a gyerekeknek szobabútort,gyerekheverőt,hercegnős szőnyeget stb....

2010. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 11. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!