Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új állapotú használt árut az...

Új állapotú használt árut az eredeti ár hány %-áért "szokás" kínálni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az aukciós és egyéb hirdető oldalakra.
2011. szept. 27. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
2011. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy miről is van szó, de alapnak olyan 50% helyes lehet (én könyveket kínálok vaterán az eredeti ár 50-60%áért).
2011. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is 50%-on szoktam árulni az újat, Erre úgy is rájön a postaköts, ami levesz a hasznodból, mert hát ki venné meg a cuccot ha drágább (a posta miatt), vagy majdnem drágább mint a boltban, amit esetleg meg is tud próbálni, és látja élőben.

Drágábbért nehezebben lehet eladni...

2011. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na várjál csak... új állapotú használt...most új vagy használt? Előző válaszomban az "új"ra gondoltam (ami nem használt :)) .
2011. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Új" az, amit a boltban veszel, kapsz számlát, garanciát, csomagolt stb. "Új állapotú" az állapotára vonatkozik, karcmentes, foltmentes, hibátlan (Pl karácsonyi ajándék amit sose használtál).
2011. okt. 5. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
2012. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!