Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukás visszanyelés ellen van...

Bukás visszanyelés ellen van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Másfél hetes a kisbabánk és napközbe szinte semmit sem alszik. Valami mindig visszajönne a kis torkán, de egyszerűen nem jön ki neki akármit csinálok vele, mindig visszanyeli. Gondolom bukna, de akárhogy tartjuk, fektetjük, nem jön ki neki. Így állandóan hallom, hogy nyeldes. Járt már így valaki?
2011. júl. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Fektesd esetleg hasra! Így, ami ki akar jönni, kifolyhat. Különben az enyém is ilyen kis "spórolós" volt az első hetekben. Ami feljött, inkább visszanyelte :) Bár őt ez az alvásban nem zavarta, álmában is lenyelte.
2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már hason is próbáltuk, de úgy is hallom, hogy csak nyeldes és nem jön ki semmi, aztán meg csak a sírás és a csuklás van. :(
2011. júl. 10. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem pazarol :)

Eddig nem volt gond belőle (4 hónapos)

2011. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Snapette ***** válasza:
Az enyém most is visszanyeli (3 hónapos mindjárt), bár nem bukik sokat... Engem sosem zavart, ha neki jó, ám legyen. Csuklani attól nem csuklik, a lenyelt levegőtől csuklik.
2011. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem eléggé büfizteted ;)

min. minden etetés után 20 percig!

2011. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez reflux tünet,nálunk is így volt,de akkoriban nem tudtam,hogy ez mitől van.Feljön a tej és visszafolyik,ez elég kellemetlen és ezért sír.Meg kell emelni az ágyát.
2011. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megemeltük az ágyat is már 2 napja, és van hogy fél órát is büfiztetem. Általában egyet büfizik, de van, hogy egyet sem. Most azt mondta egy eü-s ismerősöm, hogy ez normális, mert még fejletlen az emésztőrendszere, és majd kinövi.
2011. júl. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!