Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves babám elképesztően...

1,5 éves babám elképesztően válogat, 1 vagy 2 fele étel van amit talán meg eszik. Reggeli az mostanában nincs nem képes semmit elfogadni. Zöldséget, gyümölcsöt sem eszik. Én rontottam el ? Hasonló cipőben járt anyukák tanácsát kérem ! ?

Figyelt kérdés
Baba , éves , nem eszik , válogat , nem fogadja el az ételét

#válogatás #Nem forgatja el az ételét
2022. jún. 22. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mit eszik?
2022. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez lehet normális is. Most egyre több ilyen gyerek van.

A többi területén rendben van? Beszéd, mozgás, alvás, stb?

Csak azért, mert az ilyen drasztikus étkezés az autizmus jele is lehet. Nálunk ez volt az egyik fő tünet.

2022. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy dolog oldja meg, a türelem. Ráér még. A lányom ilyenkor még naponta háromszor tápszert evett, azon kívül néhány falatot pár ételből.
2022. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Kérdés, hogy ez mindig így volt vagy csak most alakult ki?

Mert ha utóbbi, lehet a meleg miatt van. A legtöbben nem kívánunk ebben a melegben semmit...

2022. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Fú, nem irigyellek!! Megkérdezhetem, hogy a hozzátáplálás hogy kezdődött?
2022. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Én egy borzasztó rossz evő gyerek mellett így 10 év után azt mondom, hogy kár volt annyit aggódni. Mindenki másban jó. Van, aki az evésben és örülök, hogy az nem az én gyerekem.
2022. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Most miért kell lepontozni? Semmi rosszat nem írtam neki, csak , hogy nem irigylem, tuti aggodik a gyerek miatt, és lövése sincs mit lehetne tenni… nem tudom miért kell egyből rosszat feltételezni.
2022. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Az már nem baba kezdjük ott.
2022. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem "az", hanem "ő", folytassuk ott.
2022. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Itt az "az" nem a konkrét gyerekre vonatkozott, hogy ő legyen, hanem a másfél éves gyerekre, mint általánosság.

Tehát nem arra gondoltam, hogy a kérdező gyereke már nem baba, hanem hogy egy másfél éves nem baba..

Érthető a magyar nyelv?

2022. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!