Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt minden este 7től...

Miért üvölt minden este 7től 10ig a szomszéd 4 hónapos babája??

Figyelt kérdés
Miért nem veszik fel, etetik meg stb… az én gyerekem sosem sírt folyamatosan 3 órán keresztül. Nem tudom mit tehetnék, jóban vagyunk, látszólag tök okés család, de ezt nem tudom hova tenni…

2022. jún. 23. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudod hogy nem veszik fel meg etetik...Lehet csinálják csak ilyen természetű a baba...
2022. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Fàj a hasa, tùlpòrgött stb. Valòszìnűleg mindent kipròbàltak màr, ès mègis sìr.

Van olayn baba, aki eszik, alszik, mosolyog, van aki somat sìr. Hiaba szoptatod, pelenkazod àt, ringatod, maszìrozod a pocijàt, tartod lajhàrtartasban, csinàlsz fèlhomàlyt stb, csak keservesen bőg. Majd kinövi, ez nem a szülők hibàja.

2022. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Hú, az ilyen szomszédoktól kíméljen meg engem az Isten mint a kérdező. 🤦‍♀️
2022. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
#3 Nem biztos, hogy rosszindulatból kérdezte.
2022. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
4.De a kérdésből lejön hogy rosszindulatú.
2022. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
4 gyermekünk van. Mindannyiuknak volt ilyen időszaka. Bármit csináltunk, sírtak. Vagyis az egyikük artikulálatlanul kiabált, mert betegsége miatt sírni nem tud. Egyiküknél majdnem fél éves koráig tartott, többieknél szerencsére rövidebb ideig. Próbáltunk mindent tápszer csere, félhomály, cseppek, masszírozás, fehér zaj, ringatás, de egyszerűen nem használtak. Díjaztuk volna, ha még a szomszédok is beszóltak volna... Szerencsére családi házban élünk, így talán nem annyira hallották.
2022. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Valószínű így adja ki a napi ingert. Vannak babák akik "túltöltődnek" és minden este ugyan abban az időpontban rázendítenek. Ők így dolgozzák fel, adják ki magukból a sok ingert.
2022. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 6 órási hisztinek hívtuk (nyilván tisztában voltunk vele h nem hiszti) de minden nap pontban este hatkor kezdett neki a fél 9es fürdésig csak levegővételnyi szüneteket tartva.

Még az óra átallítást is hozta.

Kegyetlen volt 😫

2022. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hasfájós babám volt,aki gyakorlatilag végigüvöltötte az első 4 hónapot,nem csak este,egész nap.Hiába próbáltunk bármit,nem használt semmi,csak az idő.Miután megérett a szervezete,már nem fájt a hasa.Persze,annak nehéz ezt elképzelni,akinek nem volt hasfájós a gyereke.Hidd el,hogy valószínűleg nem hanyagolják el a gyereket,csak érzékenyebb baba.Ilyen is van,nem egyformák a gyerekek.Neked úgy tűnik,szerencséd volt.
2022. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos korától este hattól este nyolcig-kilencig ordított, bármit csináltunk. Ha mellettünk laktak volna akkor azt is hallgathattad volna hogy én is sokszor bőgök vele együtt a tehetetlenségtől,amíg a férjem próbálja nyugtatni.

Tejfehérje érzékenység és hasfájás volt, megoldódott. Hamarosan jobb lesz nekik is, több együttérzést. Inkább vigyél át egy tál sütit délutan nekik.

2022. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!